Desiree Mumm avastas eriti nutika viisi, kuidas head vormi säilitada: ma pole sellist asja enne näinud!

Peale kõrvetavaid suvepäevi on oluline oma naha ja keha eest hoolitseda. Uues Desiree blogi episoodis näitab noor kolme oma lemmik ilutoodet, millega augustis keha turgutas.

Desireel on käimas väga töökas suvi - lisaks blogipidamisele käib ta kontserte andmas, pakub iluteenuseid ja osaleb aktiivselt "Armastuse" 2. hooaja võtetel. Tööka eluviisiga käib kaasas ka puuduvad unetunnid ja kõrge füüsiline aktiivsus ning siinkohal tulebki appi esimene kuu lemmik: "Ma olen varem tarvitanud igasuguseid toidulisandeid, aga sellist asja pole mina ka enne näinud."

1. NorVita magneesiumigeel

80% inimese päevasest magneesiumi vajadusest kattev suukaudne geel on lihtsasti manustatav - loksuta pudelit ja pumpa - ning sisalda ka B6 vitamiine, et toimeaine kergemini imenduks. Täpsemalt sisaldab 3 pumbatäit geeli 300 mg (80%) magneesiumi ja 3 mg (214%) vitamiini B6. 

"Mul on viimasel ajal olnud väga kiire elutempo, ma kahjuks ei ole alati saanud piisavalt und, teen trenni ka päris palju ja mul tekkisid lihaskrambid, nii enne magama jäämist kui päeva keskel. Pärast Norvita magneesiumigeeli kasutamist on need oluliselt vähenenud, niiet ma tõesti julgen soovitada soojalt seda toodet!"

Norvita magneesiumigeeli saab soetada e-poest ning septembri lõpuni annab sooduskood "VITAMIINID" -20% soodustust

"Mulle väga meeldivad näohooldustooted ja sain see kuu katsetada täiesti uut toodet," pöördub Desiree oma pikaaegsete jälgijate poole, sest see kuu on lemmikute seas ka tõeline pärl: 

Desiree blogi - Foreo Luna

2. Foreo Luna play plus: näopuhastus seade 

Väike ent eriti tõhus T-Sonic näopuhastusseade, mis sobib kõigile nahatüüpidele. Eriti hügieeniline silikoon särava naha jaoks ja selle kasutamine on samuti imelihtne. 

Ainuke asi, mida tegema peab on seadme taga nupu vajutamine ja masseerivate liigutustega üle kogu näo liikuma. "Ja see näeb väga nunnu pisike välja ja roosa on mu lemmikvärv," kommenteerib Desiree.

Peale kuuma ja kõrvetavat suve on näohooldus eriti oluline, on Foreo Luna Play plus näopuhastusseadmele e-poes soodustus -30%!

3. Beaming White Kodune hammastevalgendus komplekt

"Ma olen katsetanud megapalju erinevaid hambavalgenduskomplekte ja pean ütlema, et see on üks parimaid, mida olen kasutanud," põhjendab Desiree viimase kuu lemmiku valikut. 

Tänu aktiivaine ja valgendusgeeli patendeeritud kooslusele on Beaming White komplekti kasutamine sama efektiivne, kui hammaste valgendamine hambaravikabinettides. Vaid 10 minutit aega võttev protseduur on hammastele ohutu ja valutu ning ei põhjusta igemete ja hammaste tundlikkust või valulikkust. 

"Karbis on ka mõõdik, et sa saad ise hinnata, kui valged või mittevalged su hambad on," selgitab Desiree komplekti kasutamist ja lisab põhjuse, miks talle kohe eriti toode meeldis: "seda peab kasutama ainult 10 minutit ehk protdseduuri kestvus on suhteliselt lühikene," mis kiire elutempoga inimestele ideaalselt sobib.

Kõigile soovijatele kehtib augusti lõpuni unikaalne sooduskood Desiree10 nende e-poes

Desiree blogi

“Armastuse” seriaali näitleja, Eesti Laulu poolfinalist ja Tiktokis sotsiaalsete eksperimentidega kuulsust kogunud noor artist viib TV3.ee vlogides blogipidamise uuele tasemele. Desiree keskendub naiselikkusele, vaimsusele ja sotsiaalsetele eksperimentidele. Püsi lainel!

Kommentaarid puuduvad