Reklaam sulgub sekundi pärast

Desiree Mumm pälvis ootamatul põhjusel välismeedia tähelepanu: ootus olla koguaeg veatu ei ole realistlik!

Desiree
Foto: Erakogu

Eesti lauljatar, sisulooja ja telesarja "Armastus" üks staaridest Desiree Mumm pälvis ühe oma TikToki videoga maineka USA meediaväljaande tähelepanu.

Desiree nimelt postitas oma TikToki videole konto, milles viitab humoorikalt tõsiasjale, et mitte keegi ei meist ei näe pidevalt välja nagu ajakirjakaanelt maha astunud modell ning meil kõigil on ka neid hetki, kus pigeme oleme teki alla kerra tõmbunud ja ilma meigita.

Video kannab pealkirja: "Mida mu peika arvas, et ta saab vs mida ta päriselt sai" ja seal on näha Desireed erinevates olekutes - kord soengu ja meigiga ning siis ilma. Neiu ise kirjutas video alla, et on tegelikult shape-shifter ehk kujumuutja.

@thisisdesireem Tegelt olen shapeshifter 🦎 #foryou #fyp #foryoupage ♬ I Am Woman I Am Raccoon in the garage - Patrick

Antud video pälvis ka New York Posti tähelepanu, kes kirjutab Desireest kui viraalseks läinud Eesti modellist. "Olen kujumuutja, sest näen meigiga totaalselt teistsugune välja" – sellist pealkirja kannab New York Posti artikkel.

New York Post vahendab, et kuigi eestlanna näitas videos oma nii-öelda tõelist palet, sai ta postituse kommentaariumis ohtralt komplimente. Aprilli alguses postitatud video on TikTokis tänaseks kogunud ligi 100 000 vaatamist.

Antud uudis jõudis loomulikult ka Desireeni, kes on siiralt õnnelik, et see video tähelepanu on saanud. "Minu eesmärk selle videoga oli oma jälgijatele, eelkõige noortele, näidata, et täiesti okei ja loomulik olla ka ilma meigita, kodune, sättimata. Ja need reaktsioonid, mis sealt tulnud on, on ainult kinnistanud mu arvamust, et seda teemat kajastatakse sotsmeedias endiselt liiga vähe. Ja siis me küsime noortelt, miks nad ei tunne, et nad on piisavad, miks toitumishäired ja muud vaimse tervise probleemid on nii prevalentsed," jutustab Desiree oma sotsiaalmeedia kontol.

Lisaks tunnistab Desiree, et tegi end selle videoga küll veidi haavatavaks, aga seda just selle eesmärgiga, et näidata, et ootus koguaeg veatu olla ei olegi realistlik.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist