Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEOTUUR | Vaata, milline näeb välja uhiuus Eesti IKEA pood enne ametlikku avamist

IKEA

Sellel neljapäeval, 25. augustil kell 10 avab oma uksed kauaoodatud uus IKEA kauplus, mis asub täpselt Tallinna külje all. TV3.ee toimetusel avanes eksklusiivne võimalus külastada poodi enne avamist ja teha kohapealt videoreportaaž!

Rootsi mööblifirma IKEA avab 25. augustil oma esimese poe Eestis. IKEA Tallinna pood asub Tallinna lähistel Kurnas ja pakub kohe kaasa ostmiseks ligi 9000 kodusisustustoodet. Poe avamiseni on jäänud vaid kaks päeva – vaata lähemalt, mis külastajaid uues poes ootab.

„IKEA visioon on luua veelgi parem igapäevaelu paljudele inimestele. Selle saavutamiseks pakume laia valikut hästi disainitud, funktsionaalseid ja jätkusuutlikke kodusisustustooteid taskukohase hinnaga, et neid saaksid osta võimalikult paljud inimesed. Uus pood pakub külastajatele täielikku IKEA elamust. Siin saavad
kliendid inspiratsiooni näidistesaali enam kui 50-st täielikult sisustatud näidistoast ja -kodust. IKEA poest leiavad külastajad kõik vajaliku koduse elu parendamiseks – alates terviklikest kodusisustuslahendustest nagu köögid või garderoobid kuni kodutarvikute, kaunistuste ja laste kunstitarveteni. Lisaks on poes võimalik
küsida kodusisustusalast nõu IKEA spetsialistidelt, kes aitavad nii sisustuslahenduste planeerimise kui ka teiste küsimustega,“ sõnas IKEA Baltikumi müügijuht Ian Strickland.

Mugavad lahendused eestlastele

Poekülastaja teekond algab teisel korrusel paiknevast näidistesaalist. Seal ootab ostlejaid enam kui 50 täielikult sisustatud näidistuba ja -kodu. Klientidel on võimalik eri tooteid koduses keskkonnas näha ja proovida ning seeläbi leida just enda koju sobiv sisustuslahendus.

„Näidistoad ja -kodud peegeldavad kohalike elanike vajadusi ja unistusi ning illustreerivad meie teadmisi kohaliku turu eripäradest. Enne poe rajamist viisime läbi kodukülastusi ja küsitlusi, et mõista, milline on Eesti elanike kodune elu ning sellega seotud väljakutsed ja vajadused. Saadud teadmiste põhjal pakume neile sisustuslahendusi, et muuta kodud veelgi mõnusamaks,“ ütles Strickland. Külastajad saavad mööblit ja aksessuaare soetada samal päeval või planeerida kodusisustuslahendusi vastavalt oma vajadustele.

„IKEA poes pakume võimalust ise planeerida, kuid samuti saab siin kodusisustusalast nõu IKEA spetsialistidelt, kes aitavad köögi-, garderoobi- ja hoiulahenduste planeerimise ning teiste küsimustega. Klientidel on võimalik tellida nii tervet kodu hõlmavaid kui ühe ruumi põhiseid sisekujundusprojekte. Kui 70% sisustusest ja tarvikutest soetatakse IKEA-st, on kujundusteenus tasuta,“ sõnas Strickland.

Kõik kodusisustuslahendused, sh köögid, garderoobid, väiksemad kodusisustustooted ja aksessuaarid, on klientidele saadaval samal päeval kaasa ostmiseks.

Mõnus ajaveetmine

Lisaks inspireerivale olustikule ja mugavale ostlemisvõimalusele pakub IKEA Tallinna pood ka võimalust mõnusalt aega veeta. Rootsi restoran ja bistroo, laste mängutuba Småland ja mitu mänguala pakuvad veelgi paremat külastuselamust. „Tallinna poes on 400 kohaga Rootsi restoran, kus pakutakse taskukohaste hindadega ikoonilisi Rootsi roogasid, näiteks lihapalle ja lõhet. Väljapääsu juures paikneb Rootsi bistroo, kus pakutakse nii sooje kui külmasid vahepalasid. Näiteks hot dog’i väga soodsa hinnaga – 0,70 eurot. Erilist tähelepanu pöörame pere kõige pisematele. 3–7 aasta vanustele lastele oleme loonud tasuta meelelahutusala Småland ja mängualad
nii Rootsi restoranis kui ka näidistesaalis,“ sõnas Strickland.

IKEA Tallinna pood asub Tallinna lähistel Kurnas, 20–30 minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast. Sujuvama transpordi pakkumiseks käivitame mitme peatusega avaliku bussiliini Tallinna kesklinnast Kurnasse ja tagasi. Bussigraafiku avaldame IKEA kodulehel, sotsiaalmeedias ja mujal avalikes kanalites.

IKEA Tallinna pood on ligi 30 000 m2 suurune ning seal on ligi 1000 parkimiskohta. Pood on avatud iga päev kell 10.00–20.00. Rootsi restoran on avatud iga päev kell 09.30–19.30. Külastajatele avatakse pood 25. augustil. IKEA Tallinna poe ehitas Nordecon AS, ehitust rahastas Swedbank.

*Sisekujundusprojekt on kliendile tasuta, kui 70% kodusisustuslahendustest ja aksessuaaridest ostetakse IKEA-st