Reklaam sulgub sekundi pärast

Uus Eesti nokia? Haridusettevõtte Mindvalley juht: tahame pakkuda paremat haridust kui 98% maailma ülikoolidest

Lakhiani

Üle maailma tegutsev ettevõtte Mindvalley tahab Eestis luua innovaatilise haridusettevõtte, mis hakkaks pakkuma paremat haridust, kui 98% maailma ülikoolidest. Mindvalley juht Vishen Lakhiani andis sellel teemal ka tv3.ee portaalile intervjuu.

Eelmisel laupäeval toimus Kultuurikatlas Mindvalley noortepäev, kus noored said kuulata maailmakuulsaid inspiratsioonikõnelejaid. Käsitletud teemad olid seotud inimese enesearenguga. 

Mindvalley tegevjuht ja asutaja Vishen Lakhiani tegi samuti noortele ettekande. Tema meelest on väga oluline, et inimesed ja eriti noored tegeleksid enese arendamisega. Seda just seepärast, et tegevjuhi sõnul on tänapäeva hariduses väga suured puudused. 

"Kool ei õpeta meile, kuidas olla parem ema või isa, see ei õpeta meile tervise eest hoolitsemist, et vananeksime aeglasemalt. See ei õpeta meile, kuidas armuda või armastusest välja tulla, see ei õpeta meile, kuidas kasutada oma meelt, oma hinge või oma vaimu," rääkis Vishen. 

Vicheni sõnul proovivad nad saada haridusettevõtteks, mis pakuks paremat haridust kui 98% maailma ülikoolidest.

"Mida Mindvalley proovib teha, on koguda kokku üle maailma kõige paremad õpetada, kes neid asju õpetavad. Nendega koos proovime teha sellise õppekava ja loome mobiilirakendused ja tehnoloogia, mille kaudu inimestel on võimalik seda kõike kogeda ning õppida," selgitas Vishen.

Vaata lähemalt videost: