Mida naised voodis tahavad? Koolitaja Karolin Tsarski teab: just see on reeglina põhiprobleem

Karolin Tsarski
Foto: Erakogu

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas seksuaalsuse koolitaja Karolin Tsarski, kes rääkis otse ja avameelselt, miks ei koge paljud naised vahekorra ajal naudingut ja mis on selle põhiprobleem.

Tsarski sõnul on pea 80% naistest tegelikult oma sekseluga rahulolematud ja tema poole pöörduvad tihti naised, kes arvavad, et neil on midagi viga, ent tegelikkuses on nad igati terved. 

Karolin leiab, et seksuaalne revolutsioon ehk sellest rohkem rääkimine on küll tõstnud kvantiteeti, aga mitte kvaliteeti ja toob peamise murena välja kiire elutempo. “Kõik on äkiline ja asjad käivad kähku, aga tegelikult on vaja oluliselt rohkem aega. Praegu tehakse see asi kiirelt lihtsalt ära,” tõdeb ta ja lisab, et tihtipeale jääb puudu ka haridusest. 

Tsarski poole pöörduvatest naistest enamus arvavad, et neil on probleem: pole iha, ei tunne midagi, ei saa orgasme. Jällegi tuleks siinkohal lihtsalt rohkem aega võtta ning miks mitte alustada eelmänguga juba päeval, tehes rohkelt komplimente “Naistel pole kunagi komplimente liiga palju!”

Paljuski on süü ka stressil, mis on Karolini sõnul üks peamisi pärssijaid seksis. “Lõdvestus on midagi, mida tuleb tänapäeval treenida. See on naistel põhiprobleem, et ei suuda lõdvestuda ja välja lülitada,” kinnitab ta.

Kuula täispikka podcasti Spotifys või Soundcloudis!

Kommentaarid puuduvad