Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuidas kelmid mõtlevad? Põnevusest pakatav “Hundi loomus” jõudis poelettidele

Tomas Legrant
Foto: Erakogu

“Hundi loomus“ on järg kiirelt läbimüünud Tomas Legranti esikteosele “Kelmi süda”.

"Hundi loomus" on kaasahaarav kelmilugu Tomas Legrantist, endisest Eesti karjäärikurjategijast ja teos räägib peategelase elust pärast Eestist lahkumist. Jätkub kriminaalne teekond, mis sedapuhku hõlmab valeidentiteetidega elamist, rahvusvahelisi pangapettusi ning Eesti kurjategijate argipaeva Soomes.

Elulooline romaan kajastab peategelase topeltelu. Jätkub lugu mehest, kes abiellub ja saab taas isaks, samal ajal elades igapäevaselt spioonilikult pingeterohket elu, millest kellelegi kõssatagi ei saa. Kui kaua sedasi üks inimene vastu peab? Kas on võimalik elada kahes maailmas korraga, ilma, et üks teist mõjutama saaks?

Tomas Legrant on viie lapse isa. Kirju minevikuga elukunstnik, keda tänaseks jälgib Tiktokis üle 11 000 inimese. Endine kelm, keda on viiel korral majanduskuritegude eest kriminaalkorras karistatud.

“Minu raamatud “Kelmi süda” ja “Kelmi süda 2: Hundi loomus” on kahepeale kokku Eesti keeleruumi kõige ausam ja avameelsem elulooraamat. Pole mõtet vaielda, kui lugenud ei ole,” ütleb Legrant.

Mõnda aega tagasi käis Tomas Legrant külas ka "Miks me oleme idioodid?" podcastis, kus rääkis lähemalt oma kriminaalsest minevikust, kuidas tema elu täna läheb ja jagas kasulikke nippe, kuidas vältida pettuste ohvriks langemist!

Kuula episoodi Spotifyst või Soundcloudist!