Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuidas puhastada kangast diivanit ja toole?

Sisuturundus

diivan
Kuidas puhastada kangast diivanit ja toole? — FOTO: HG

Diivan on üks kodus kõige sagedamini kasutatavaid esemeid. Pika päeva järel armastab igaüks end diivanile visata. Pole ime, et diivan saab mustaks.

Polsterdatud diivanil on mustusel lihtne tungida diivani sisse. Aeg-ajalt on diivanit hea värskendada. Sageli inimesed vältivad oma polsterdatud mööbli puhastamist, sest nad arvavad, et see on raske ülesanne ja võtab palju aega. Kuid tänu HG-le on teie kangast diivani puhastamine lihtne meie näpunäidete abil. Teie kangast diivan jääb värskeks ja puhtaks ning püsib kaunina kauem.

Kuidas puhastada kangast diivanit HG abil?

HG vaipade ja polsterduse puhastaja pole mitte ainult vaipade puhastaja, vaid sobib suurepäraselt ka teie kangast diivani puhastamiseks. HG vaipade ja polsterduse puhastaja eemaldab põhjalikult mustuse kõigist polstritest. Lisaks diivanipuhastusele toimib see ka mustust tõrjuva efektina. Kui teie diivanil on juba plekk, saate diivani eelnevalt puhastada HG plekieemaldaja ekstra tugevaga. See pihusti on parim viis kangast diivani puhastamiseks ja eemaldab isegi kõige kangekaelsemad plekid. Pärast seda kasutage pehmet harja või käsnaga HG vaipade ja polsterduse puhastajat ja seejärel kuivatage rätikuga. Lõpuks kuivatage frotee rätikuga. Ja valmis, nii lihtne.

Kodu teine ​​sagedasti kasutatav mööblieseme on kangast toolid ja polsterdatud toolid. Enamikul inimestel on ilusad polsterdatud tugitoolid lõõgastumiseks või kangast söögitoolid. Need saavad palju kasutamist. Pole üllatav, et need saavad mustaks. Mustus imendub polstritesse kergesti. On vajalik polsterdatud toole regulaarselt puhastada. Meie näpunäidete ja õigete puhastusvahenditega ei nõua kangast söögitoolide puhastamine mingit pingutust. Ja saate istuda puhtas tugitoolis või köögitoolis.

Miks me puhastame kangast toole? Söögitoolidel tekivad regulaarselt plekid. Kuid ka tugitoolid ei pääse mõnikord mööda õnnetustest. Kangas on mugav materjal, kuid imab kiiresti vedelikke ja plekke. Sellistes olukordades peate kiiresti reageerima. Kuivanud plekke on tavaliselt raskem eemaldada kui värsked. Siiski on meil näpunäiteid, kuidas sügavpuhastada kangast toole ka kangekaelsete plekkide korral. Kuidas sügavpuhastada kangast toole HG-ga? HG plekieemaldaja ekstra tugev eemaldab kõige raskemad plekid hetkega. See muudab kangast toolide puhastamise kergeks tööks. See pihusti eemaldab isegi kõige kangekaelsemad plekid. Piserdage plekid täielikult HG plekieemaldaja ekstra tugevaga. Laske sellel mõni minut mõjuda. Võtke puhas ja imav lapp. Näiteks käterätik ja pühkige lahti mustus. Ja töö on tehtud. Nagu näete, võib see protsess olla lihtne ja kiire ning teie polstermööbel näeb välja värskelt ja ilusti nagu uus.

diivan
Kuidas puhastada kangast diivanit ja toole? — FOTO: HG

HG vaibapuhastaja pole mitte ainult vaibapuhastaja, vaid sobib suurepäraselt ka teie kangast diivani puhastamiseks. HG vaibapuhastaja eemaldab põhjalikult mustuse kõigilt polstriteelt. Lisaks diivani puhastamisele tekitab see ka mustust tõrjuva efekti. Kui teil on diivanil juba plekk, võite oma diivani puhastada esmalt HG plekieemaldajaga ekstra tugev. See pihusti on parim viis kangast diivani puhastamiseks ja eemaldab isegi kõige kangekaelsemad plekid. Seejärel kasutage pehmet harja või käsnaga HG vaibapuhastajat ja seejärel kuivatage see rätikuga. Kuivatage seejärel terrülelina rätikuga. Ja valmis, nii lihtne. Teine kodus sageli kasutatav mööbel on kangast toolid ja polsterdatud toolid. Enamikul inimestel on ilusad polsterdatud tugitoolid laisklemiseks või kangast söögitoolid. Neid kasutatakse palju. Pole üllatav, et need määrduvad. Mustus imendub kergesti polstritesse. Polsterdatud toole tuleb regulaarselt puhastada. Meie näpunäidete ja õigete puhastusvahenditega on kangast söögitoolide puhastamine üldse mitte raske. Ja saate istuda puhtas tugitoolis või köögitoas.

Miks me puhastame kangast toole?

Söögitoolid kogunevad regulaarselt plekke. Kuid ka tugitoolid ei pääse aeg-ajalt juhtunud õnnetustest. Kangas on mugav materjal, kuid imab vedelikke ja plekke kiiresti. Sellistes olukordades peate võimalikult kiiresti kohale jõudma. Kuivanud plekke on tavaliselt raskem eemaldada kui värskeid. Siiski on meil näpunäited, kuidas puhastada sügavalt kangast toole ka kangekaelsete plekkidega.

Kuidas sügavpuhastada kangast toole HG-ga? HG plekieemaldaja ekstra tugev eemaldab kõige raskemad plekid hetkega. Kangast toolide puhastamine on sellega lihtne töö. See pihusti eemaldab isegi kõige kangekaelsemad plekid. Lihtsalt pihustage plekid täielikult HG plekieemaldajaga ekstra tugev. Laske sellel mõni minut mõjuda. Võtke puhas ja imav lapp, näiteks käterätik, ja pühkige lahti kogunenud mustus. Ja töö on tehtud. Nagu näete, võib see protsess olla lihtne ja kiire ning teie polstermööbel näeb välja sama värske ja ilus kui uus.

diivan
Kuidas puhastada kangast diivanit ja toole? — FOTO: HG

Kommentaarid puuduvad