Kimpus migreeniga? Just seda kodust nippi kasutades saad sellest paari minutiga lahti

Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. — FOTO: 123rf.com

Kõik, kes on kunagi kimpus olnud migreeniga, teavad, kui ebamugav see võib olla. Kuid tuleb välja, et lisaks ravimitele on olemas ka üks geniaalne kodune nipp, mis võib aidata leevendada vaevusi vaid paari minutiga.

TikToker Andrea Eder, kes on Miamist pärit äri-coach, postitas septembri alguses video, kus näitas, et teeb jalgadele kuuma vanni.

“Sain just teada, et kui teil tekib migreen ja soovite sellest kiiresti lahti saada, peate võtma nii kuuma vee kui suudate ja tegema sellega jalavanni” ütles Eder oma 83 000 jälgijale, kirjutab DailyMail.

Andrea sõnab, et on migreenihoogude all kannatanud pikka aega. Täpselt sama kaua on ta ka otsinud lihtsalt lahendust, kuidas sellest võimalikult ruttu lahti saada. Seejärel avastas ta nipi, kus keegi oli proovinud teha jalavanni ning see tõepoolest aitas leevendada vaevusi. 

Küll aga puuduvad teaduslikud tõendid selle kohta, et kuum vesi, olgu duši all või vannis, aitab migreeni vastu. Siiski võib see aidata leevendada pingeid kehas ja vähendada stressi, mis on tavaline migreeni põhjus.

Migreen on teatud tüüpi peavalu, mis põhjustab tugevat pulseerivat valu. See võib kesta tunde või isegi päevi. Sümptomid on erinevad, kuid sageli kaasnevad migreeniga iiveldus, oksendamine ning tundlikkus heli ja valguse suhtes.

Siiani on ebaselge, mis põhjustab migreeni, kuid mõned vallandajad võivad olla menstruatsioon, alkoholi või kohvi joomine, stress, ebapiisav uni, ilmamuutused, teatud toidud ja ravimid.

@andreaeder

Tiktok university is where its at !!!

♬ original sound – Andrea Eder

Kommentaarid puuduvad