Reklaam sulgub sekundi pärast

Ihkad kuuma päikese alla? Need on 6 sihtkohta Euroopas, kus on ka talvel veel soe

Travel Off Path

Malaga
Foto: 123rf

Talvine pimedus ja külmakraadid on ametlikult kohal ning ilmselt mõtleb nii mõnigi, et põrutada hoopis välismaale veel sooja nautima. Kui rahakott kaugele reisimist ei luba, leidub ka veel Euroopas mõningaid kohti, kus varbaid rannaliiva sisse pista.

1. Los Cristianos, Tenerife, Hispaania

Parim ja kõige soojem koht Euroopas sügis-talvisel ajal on Hispaania, kus leidub mitmeid mõnusaid randasid ja üks nendest on Los Cristianos, kus keskmine talvine temperatuur on 20,6 ºC. Läheduses on ka teisi randu, nagu Adeje, Las Galletas, El Medano, Granadilla De Abona, Los Gigantes ja Guia De Isora.

Tenerife
Foto: 123rf

2. Gzira, Malta

Ilusas rannikulinnas Gzira on suurepärased ujumiskohad, restoranid, hotellid ja kaunis arhitektuur – seal on filmitud ka populaarset menusarja "Troonide Mäng". 

Gzira lähedal on võimalik külastada ka selliseid randu nagu imeliste vaadetega Stone Beach või nautida uskumatult selget sinist vett Fond Għadiri rannas. Keskmine temperatuur talvel on 18 ºC ja kõige külmem kuu on veebruar.

Malta
Foto: 123rf

3. Syracuse, Sitsiilia, Itaalia

Sitsiilias asuvad Itaalia ranniku hubaseimaid kohad - põnevad ajaloolised ehitised ja kaunid avalikud rannad, nagu Oasi Gelsomineto, kus on puhas vesi ja kauunis liiv. Keskmine talvine temperatuur on üle 16ºC.

Syracuse
Foto: 123rf

4. Agios Nikolaos, Kreeta saar, Kreeka

Kreeta on ideaalne aastaringseks külastamiseks ja seal leiduvad erakordsed rannad, nagu näiteks Agios Nikolaos, mida on suurepärane külastada ka talvel. Kuurortlinnas on ilus järv, elav ööelu ja uhked rannad, nagu Ammoudi B, Kitroplatia B, Ammos B ja Gardoros B.

Kui otsid erilist segu glamuurist, ajaloost ja suurepärastest randadest, on see ideaalne koht! Kliima on seal pehme ja keskmine temperatuur on umbes 16,4 ºC.

Agios
Foto: 123rf

5. Luz, Algarve, Portugal

Selles omapärases kalurikülas asuvad suurepärased rahuliku ja selge sinise vee ning liivaga rannad, mis on detsembris ja jaanuaris väga meeldivad. Keskmine talvine temperatuur selles kohas on 15,8 ºC ja kohalik atmosfäär on ideaalne rahulikuks ning lõõgastavaks puhkuseks.

Luz
Foto: 123rf

6. Malaga, Hispaania

See põnev rannikulinn on suvel ülipopulaarne, kuid seal on palju teha ka talvel. Näiteks asuvad seal rannad nagu kuulus Playa la malagueta. Külastamiseks on ka põnevaid kohti, nagu Picasso muuseum, vapustavad lossid ja maitsvad restoranid.

Kuigi talvine keskmine temperatuur on 16 ºC, on ka päevi, mil temperatuur võib tõusta üle 20 ºC.

Malaga
Foto: 123rf

Allikas: Travel Off Path

Kommentaarid puuduvad