Reklaam sulgub sekundi pärast

Ei taha jälle pidutseda? Viis ideed, kuidas oma aastavahetus eriliseks muuta

Xameliax

Pidu
Foto: 123rf

Kas veedad suurema osa detsembrist muretsedes, milliseid plaane teha aastavahetuseks? Siin on mõned ideed, kuidas oma aastavahetus eriliseks muuta.

 1. Korralda pere pidžaamapidu
  Mis võiks olla parem, kui perega koos aega veeta. Võtke popkorn ja mõned lemmikfilmid, et veedagi õhtu perega. Saate luua lõbusa suupistebaari, panna selga pidžaamad ja haarata sooja tekid.
 2. Kui sul on aed, tee aias suur lõke
  Kuigi väljas on tõenäoliselt külm, saate siiski peo õues korraldada tagaaias lõkkega. Saate valmistada väikese magustoidulaua ja serveerida kuuma šokolaadi. 
 3. Muuda üks ruum oma kodust isiklikuks joogastuudioks
  Kodune joogatund on suurepärane tegevus igaks õhtuks ja eriti tore õhtuks vahetult enne uue aasta algust. Süüdake mõned küünlad, pange käima mõnus muusika, summutage tuled ja nautige luksuslikku aega iseendaga või lähedastega koos joogat praktseerides.
  Lisaks võite teha ka erinevaid meditatsioone, mis on uueks aastaks eriti head. 
 4. Valmista pimeõhtusöök
  Aastavahetuse pidulauda võiksid katta mõned maitsvad road. Kui sul on juba aega vabalt käes, siis vali mõningad keerukamad retseptid ja valmista need oma lähedastele. Las lähedased naudivad maitseelamust pilkases pimeduses ehk siis kinniste silmadega. 
 5. Sõprade raamat
  Koostage sõpradega väljalõigete raamat kõigist parimatest asjadest, mis sel aastal juhtunud on – kontserdipiletid, kohad, kus olete reisinud, lemmikhetked jne.