Reklaam sulgub sekundi pärast

74 eurot kuus jõusaali eest? Vaata, kui palju maksab uuel aastal vormi saamine

Jõusaalis käimine on paljude jaoks üks uusaasta lubadus
Jõusaalis käimine on paljude jaoks üks uusaasta lubadus — FOTO: 123rf

Uus aasta on suure hooga käima läinud ja tihtipeale annavad siis paljud ka lubaduse rohkem trenni tegema hakata. Suure hinnatõusu taustal on aga kallinenud ka mitmete jõusaalide liikmetasud. Teeme ülevaate popimate jõusaalide hinnakirjast!

MyFitness

Möödunud aasta juulikuus potsatas kõikide MyFitnessi liikmete postkasti kiri, milles teavitati septembris rakenduvast hinnatõusust. Eelkõige tõusid MyFitness+ pakettide hinnad, mis võimaldavad teatud ajavahemikul külastada ükskõik millist klubi üle Eesti. Ilma plussmärgita paketid võimaldavad treenida vaid ühes kindlas klubid. Päevapaketi omanikud saavad saali siseneda tööpäevadel alates avamisest kuni kella 15ni ja nädalavahetusel piiramatult, täispaketiga kellaajalised piirangud puuduvad.

Soovitud klubiga liitumine maksab kohapeal ostes 30 eurot ja online keskkonnas liitumisel 20 eurot. MyFitness+ päevapakett maksab 43 eurot ja täispakett 67 eurot. Lisaks on võimalik soetada erinevaid perioodikaarte, ent eriti kallis on näiteks klubi ühekordne külastus: lausa 15 eurot! Kõikide hindadega tutvu lähemalt SIIN!

MyFitnessi liikmetasud
MyFitnessi liikmetasud — FOTO: kuvatõmmis MyFitnessi kodulehet

24-7 Fitness

Erinevalt ülejäänud klubidest on selle koha eeliseks ööpäevaringne lahtiolek ehk treenida saavad ka need, kes öösiti magamise asemel rauda tahavad tõsta. Klubi ise promob aastase lepingu sõlmimist kui nende soodsaimat valikut, mis teeb üheks kuumakseks 20,99 eurot (aasta peale kokku 251,88 eurot). Samas, kui võtta nende 365 päeva pakett, teeb see aastaseks makseks 219,99 eurot, mis on märkimisväärselt odavam kui esimene valik.

Kes end nii pikalt siduda ei soovi, saab valida ka 14-päevase paketi ja maksta selle eest 21,99 eurot. Tutvu kõikide hindadega SIIN!

24-7 Fitness hinnakiri
24-7 Fitness hinnakiri — FOTO: kuvatõmmis 24-7 Fitness kodulehelt

Gym!

Antud spordiklubi pakub samuti aastase siduvusperioodiga pakette võimalusega tasuda kas kuus 19 eurot või maksta ette ja tasuda 189 eurot. Kel matemaatika tugev, saab siinkohal muidugi aru, et teine variant on soodsam.

Gym! hinnakiri
Gym! hinnakiri — FOTO: kuvatõmmis Gym! kodulehelt

Sparta spordiklubi

Paistab, et koroonaskandaalist räsitud klubi on taas jalgadele tõusnud, sest jõusaal paikneb endiselt samas asukohas ja kõigil huvilistel on võimalik liituda. 

Sparta pakub liitumiseks erinevaid pakette, nagu näiteks SPORT pakett (liikmetasu 65€ kuus ning kestab tähtajatult) ja täispakett (liikmetasu 49 € kuus ja kestab tähtajatult). Neid kahte eristab see, et SPORT paketi liikmed saavad lisaks osaleda tasuta tõstmise-, jõutõstmise-, SpartaÜKE ja POKSi treeningutes. Päevapaketi liikmetele maksab osalemine 5€.

Valikus on ka päevane pakett, mille liikmetasu 32 € kuus ja sissepääs klubisse on argipäeviti kuni kell 16 ja nädalapäeviti terve päeva jooksul. Paketivälisel ajal on ühekordse pileti hind klubi- ning jõusaali külastamiseks 3,50€.

Tutvu kõigi hindadega SIIN!

Sparta hinnakiri
Sparta hinnakiri — FOTO: kuvatõmmis Sparta kodulehelt

Golden Club

Antud spordiklubi näol on tegemist ühe kalleimaga ning hinnad algavad alates 56 eurost kuus. Fresh pakett ehk rahvakeeli päevapakett võimaldab klubisse siseneda kuni kella 16ni ja Lifestyle ehk põhipaketi liikmed saavad treenida kõikidel kellaaegadel. Viimase eest küsitakse lausa 74 eurot kuus.

Küll aga jääb arusaamatuks, kas tõesti saab niivõrd kalli raha eest külastada vaid üht konkreetset klubi ja mitte kõiki kolme? Tutvu hindadega lähemalt SIIN!

Golden Club hinnakiri
Golden Club hinnakiri — FOTO: kuvatõmmis Golden Club kodulehelt

Kommentaarid puuduvad