VIDEO! “Vanamehed metsikus Ameerikas” staar lahutas omavahel keset liiklust kakelnud mehed

Sulev lahendas kakluse
Sulev lahendas kakluse — FOTO: kuvatõmmis videost

Eelmisel nädalal avaldasime loo Tallinna teedel aset leidnud vahejuhtumist, kus kaks autojuhti omavahel lausa füüsiliselt kaklema läksid. Nüüd on selgunud, et mees, kes neid lahutama läks, oli ei keegi muu kui TV3 saate “Vanamehed metsikus Ameerikas” staar Sulev Valgekihv!

Facebooki grupis „EZ-дуны!“ läks möödunud nädalal viraalseks video kahest noormehest, kes on päise päeva ajal otsustasid Tallinnas liiklusraevu lahendada vägivallaga. Kaklus leidis aset Kadaka Selveri lähistel. 

Delfi lugeja sõnul lasi must auto valgele Subarule pikalt signaali, mispeale jäi valge auto keset liiklust seisma ja mõlemad juhid väljusid oma sõidukitest. Esialgu kraageldi sõnadega, ent kui järgmise foorini jõuti, läks kaklus juba füüsiliseks. Ühel hetkel läks üks meesterahvas neid ka lahutama ja nüüd on selgunud, et selleks oli TV3 telesaate “Vanamehed metsikus Ameerikas” staar Sulev Valgekihv.

Selle „kukepoksi” laialiajamine on aga kõigest väike seiklus võrreldes sellega, millega mehed Ameerika reisil kokku puutusid.

Kõiki pööraseid ja veel pöörasemaid seiklusi saab näha saates „Vanamehed metsikus Ameerikas” TV3s juba täna kell 20.00!

Kommentaarid puuduvad