VIDEO! “Stranger Thingsi” staar kohtus Metallicaga ja taaslavastas koos nendega ikoonilise stseeni

Metallica
Foto: Netflix

Hetkel ühes maailma kuumimas seriaalis “Stranger Things” Eddie Munsoni karakterit kehastanud näitleja Joseph Quinn sai erakordse võimaluse kohtuda kultusbänd Metallicaga, keda juhtumisi fännas ka tema kehastatud tegelane.

Seriaali üks ikoonilisemaid stseene leiab aset viimases episoodis, kus Eddie karakter kitarril Metallica lugu “Master of Puppets” esitab. Antud stseen läks väga korda ka bändile endale, kes on kiitnud Quinni näitlejatööd ja saateloojate muusikakasutust meeleolu loomisel.

Vaata eepilist stseeni videost!

Hiljuti väisas Quinn Lollapalooza festivali, kus tal avanes erakordne võimalus kultusbändiga ka isiklikult kohtuda.

“Suur aitäh teile, et lasite meil seda lugu kasutada,” tänas Quinn Metallicat. Bändiliige James Hetfield vastas seepeale, et tänab hoopis teda, kuna tegi sellele loole au ning mainis, et on ise sarja suur fänn. “Ma olen sarja suur fänn juba esimesest hooajast saati, see on olnud minu ja mu laste jaoks ühendav,” rääkis ta. 

Joseph Quinn
Foto: Netflix

Quinni ja Metallica kohtumisele pani kirsi tordile hetk, kus esitati ühiselt seda sama legendaarset lugu, mis kõlas ka seriaalis. Quinn on varasemalt rääkinud, et harjutas kitarrimängu kuid, et seda korrektselt esitada. 

Ka bändiliikmed jäid näitleja sooritusega väga rahule ja kutsusid ta endi sekka. “Tahaksin teada anda, et Metallica on nüüd viieliikmeline koosseis,” ütles trummar Lars Hetfield. 

Vaata videost meeleolukat kohtumist!

Lisaks koos musitseerimisele, kinkis Metallica näitlejale spetsiaalselt valmistatud kitarri, mis nägi välja täpselt nagu seriaalis. Muidugi lisati sellele ka kõigi autogrammid.

Metallica kitarr
Foto: Netflix

Loe “Stranger Thingsi” staari ja Metallica kohtumise kohta rohkem SIIT!

Kommentaarid puuduvad