VIDEO | Kui osav on staarkorvpallurit kehastav Reimo Sagor kossuplatsil päriselt?

Üks Eesti filmiajaloo põnevamaid lugusid “Kalev” jõuab peagi kõigi kinoekraanidele ja selle puhul panid “Seitsmesed” näitleja Reimo Sagori tõeliselt proovile.

Sagor kehastab “Kalevi” filmis korvpallimeeskonna kaptenit Aivarit, aga millised on tema oskused kossuplatsil?

Vaata, kui osav on Reimo Sagor korvpallis päriselt juba videost!

„Kalev“ on lugu legendaarse korvpallimeeskonna pingelisest teekonnast laguneva Nõukogude Liidu viimastel meistrivõistlustel.

Rahvuskaaslaste ettearvamatu meelestatus, armutud vastased ja rahutud ajad vahelduvad  tuliste lahingutega palliplatsil. Film on inspireeritud 1991. aasta tõsielulistest sündmustest.

“Kalevi” peategelasteks on tulihingeline kapten Aivar, sihikindel noormängija Gert ning meeskonda hoidev range peatreener Jaak.

Toonaseid tippmängijaid kehastavad filmis Reimo Sagor, Mihkel Kuusk, Veiko Porkanen, Kristjan Sarv, Ott Kartau, Howard Frier ja paljud teised. Meeskonna peatreeneri ja treeneri rollides astuvad üles Mait Malmsten ja Priit Võigemast.

Režissöör on Ove Musting, operaator Rein Kotov, kunstnik Tiiu-Ann Pello, helilooja Mihkel Zilmer, helirežii Matis Rei ning produtsendid Pille Rünk ja Maria Avdjuško. Mängufilmi tootsid Allfilm ja Ugri Film, levitab Hea Film.

Kommentaarid puuduvad