Igavese nooruse saladus? “Vaprate ja ilusate” staarnäitleja on järginud just neid ilunippe, et ekraanil aastakümneid särada

brooke logan

Sarjas “Vaprad ja ilusad” tegelaskuju Brooke Loganit kehastav näitejanna Katherine Kelly Lang on 35 ekraaniaasta jooksul on suutnud säilitada vapustava nooruslikkuse ja sära. Uurisime, milliseid ilunippe Katherine järgib, et näha alati suurepärane välja

Sel aastal tähistas “Vaprad ja ilusad” 35. aastapäeva. Katherine on koos Eric Forresteri kehastava John McCookiga ainukesed näitlejad, kes on telesarjas mänginud esimesest episoodist peale.

brooke logan jr
Foto: Getty Images

Tänasel päeval 61-aastane Katherine pole 35 ekraanil oldud aasta jooksul üldse palju muutunud. Ta näeb jätkuvalt nooruslik välja ning on suurepärases vormis nagu ka siis, kui ta esmakordselt ekraanile jõudis. 

logan brookest

Kolme lapse ema, 61-aastase Katherine igavese nooruse saladuse ilunippide hulka kuuluvad nii toitumis-, treenimis- kui ka hoolitsusnipid.

AKTIIVNE ELUSTIIL

Üks tema peamisi nippe on vägagi lihtne ja loogiline. Selleks on füüsiline aktiivsus.
Sportimine on Katherinel veres, sest näitljenna perekond oli alati väga sportlik.

«Treenin umbes tund kuni kaks tundi, viis kuni kuus korda nädalas. Sõidan vaheldumisi rattaga, jooksen ja ujun või kolme kombinatsiooni, nagu triatloni puhul,” rääkis näitlejanna. “Pärast neljakümnendate keskpaika oli mul, nagu kõigil teistelgi, rohkem raskusi vormis püsimisega,” tunnistas näitlejanna ja lisas, et seda enam on oluline aktiivset elustiili jätkata.

HOOLITSUSED

Ta peab oma noorusliku välimuse põhjuseks ka oma ema häid geene. Siiski usub ta, et vananemisprotsessi pidurdamise võtmeelemente on enda eest hoolitsemine.

Üks viis, kuidas ta seda teeb, on iga päev vitamiinide võtmine.

Samuti on Katherinel kindel näohooldusrutiin enne magamaminekut. Ta kasutab esmalt silmakreemi, seejärel retinooli ja C-vitamiini kreemi ning siis teeb ka näomaske. Paljud tooted, mida ta eelistab, on Lancôme firma toodang ja üldiselt peab tegu olema ka orgaaniliste toodetega, kuna need niisutavad nahka.

Lisaks teeb näitlejanna kogu kehale LED-maske.

VEE JOOMINE

“Palju vett on ka särava naha võti,” on Katherine öelnud.

brooke logan kkk
Foto: Getty Images

TASAKAALU SAAVUTAMINE TÖÖ JA PUHKUSE VAHEL

Katherine usub, et pidev töötamine aitab säilitada kauem nooruslikkust, kuid see peab olema tasakaalus piisava puhkusega.

Näiteks on ülioluline Katherine jaoks, et ta saaks piisavalt magada. “Vähemalt seitse tundi ja eelistatavalt kaheksa tundi,” on näitlejanna tähendanud. Tihti võib see aga nii tiheda ajakava juures olla kõige raskem ülesanne.

TOITUMINE

Katherine’i peamine prioriteet on tervislike toitude söömine ja head toitumisharjumused.

Üks peamisi toidugruppe, mida ta kohe eriti austab, on tervislikud valgud nagu jogurt, munavalged, liha, oad ja läätsed.

Mõned teised toidud, mida ta sööb tasakaalustatud toitumise säilitamiseks, on palju kaaliumit ja antioksüdante sisaldavad puuviljad. Näiteks banaanid ja mustikad on peamised toidained, mille Katherine oma hommikupudru juurde lisab.

Lõunaks on tal tavaliselt kana rinnatükk, maguskartul ja lehtkapsas.

Õhtusöögiks naudib ta grillitud kala ja aurutatud köögivilju ning lisandiks kinoa.

Magustoidu asemel eelistab Katherine pigem puuvilju. Selleks võib olla näiteks väikene kausitäis kirsse.

“Vaprad ja ilusad” on TV3 eetris igal argiõhtul kell 16.20 ning järele saab vaadata omale sobival ajal TV3Playst.

Näita 2 kommentaari

Pluss iluoperatsioonid

Vasta

Palju sul neid operatsioone juba tehtud on,helves ?

Vasta