Vananenud nagu hea vein! Vaata, kuidas on “Seks ja linna” peategelased ajas muutunud

''Seksi ja linna'' tegelaskujud
Carrie Bradshaw - Sarah Jessica Parker — FOTO: Pressimaterjal

6. juunil 2023 tähistati “Seks ja linna” sarja esilinastuse 25. aastapäeva. Neli toredat naist on saanud sarja ikoonilisteks staarideks ja kuue hooaja jooksul pannud aluse New Yorgi linna kohtingute kaardile. Neist on saanud ka stiiliikoonid ning nad on säilitanud vankumatu ja eheda sõpruse. Kas sina tunned sarja säravaimad näitlejad ja näitlejannad ära?

2008. aastal ühines särav kvartett (Carrie, Miranda, Samantha ja Charlotte) taas ekraanil filmis, mis jõudis tohutu publikuni ja teenis üle 415 miljoni USA dollari. Kaks aastat hiljem rõõmustas algne naiskond vaatajaid oma viimase filmiga, mis filmiti Abu Dhabis.

2021. aastal loodi sarja jätk “Ja ongi käes…”, milles Sarah Jessica Parkeri mängitud Carrie, Cynthia Nixoni kehastatud Miranda ja Kristin Davise kehastatud Charlotte ühendasid jõud taas, et näidata armastatud tegelaskujude elu pärast 50. eluaastat.

Vaatajate suureks rõõmuks on nüüd sari “Ja ongi käes…” nüüd nähtav ka Go3 televisioonis!

Pane oma teadmised proovile ja võida ahvatlev auhind. Sul on võimalus võita 1 kuu Go3 teleteenuste “kõik hinnas” pakett või HBO t-särk! MÄNGI SIIN!

Vaata, kuidas sarja ikoonilised peategelased on ajaga muutunud:

Kommentaarid puuduvad