Reklaam sulgub sekundi pärast

EKSLUSIIVNE INTERVJUU! Hendrik Terras: ma ei kujuta ette, kuidas me tulevikus Brigittega taas paar oleksime

Hendrik Terrase sõnul ei läinud pulmapäeval päris kõik siiski plaanipäraselt.
Hendrik Terrase sõnul ei läinud pulmapäeval päris kõik siiski plaanipäraselt. — FOTO: TV3

Romantikasarja „Vallaline kaunitar“ suur finaal on lõppenud ja Brigitte Susanne Hundi südame võitis just Hendrik Terras. Olime sunnitud just veidi aega tagasi teatama, et tänaseks on paar siiski lahku läinud. Hendriku sõnul viis paari lahku elustiilide erinevus ja nende omavahelised suhted on tänasel päeval pigem neutraalsed.

Hendrik Terras paistis juba esimestest saadetest silma ja paljude sõnul oli teada, et tema on ''Vallalise kaunitari'' 11 kandidaadist üks favoriite. Nii ka läks, Hendrik tõi lausa oma vanaema sõrmuse, et Brigitte kätt paluda ja tuhandete televaatajate silme all kihluda. Kuid kõikidel muinasjuttudel on lõpp ja nii ka sellel. Tänaseks on mõned kuud tagasi kihlunud lahus.

''Otseselt midagi ei juhtunudki. Andsime asjale võimaluse ja saime mingi hetk aru, et me oleme erinevad inimesed, elame erinevat elustiili ning seetõttu otsustasime eraldi edasi minna, otseselt mingit suurt plahvatust ei olnud,'' sõnas Hendrik Terras erisaates.

Paar oli koos pärast saadet kolm kuud. Terrase sõnul oli tulemust väga raske salajas hoida, kuid tehtav. ''Kui tänaval kõndisime, siis mingid inimesed läksid mööda ja ütlesid spoiler. Meil olid väga toredad ajad koos, minu jaoks oli see huvitav kogemus, et ei tohtinud avalikult käia, siis tuli rohkem eraüritustel käia, aga me saime hakkama,'' rääkis Hendrik.

Tema sõnul väike südamevalu on tal siiani sees, kuid sõnab enesekindlalt, et see läheb üle ning elu läheb edasi. Ühtlasi märkis Terras intervjuus, et ta ei tea, mis peaks täna juhtuma, et nad Brigittega tulevikus veel paar oleksid. 

Vaata Hendrik Terrasega intervjuud lähemalt siit.

Näita 2 kommentaari

Sellel pildil küll täielik kuivik

Vasta

Ainult oma kasu peale väljas, et Toompeale päästä. Esitas ka oma valmiste autot oma pildi ja nimega saates.

Brigitte sai unistuste mehe nüüd.👍❤️

Vasta