Vaata ja meenuta! Näitlejad, kes on mänginud seriaalis “Vaprad ja ilusad” 35 aastat

uskumatu

Selle aasta märtsikuus tähistas Ameerika teleseriaal “Vaprad ja ilusad” 35. aastapäeva. Eestis saab seriaali igal argipäeval vaadata TV3 eetrist ning endale sobival ajal ka TV3 Playst. “Vaprates ja ilusates” saab tänaseni ekraanil säramas näha kahte näitlejat, kes on mänginud seriaalis alates esimesest episoodist.

“Vaprate ja ilusate” esimene episood oli eetris 23. märtsil 1987. Aastate jooksul on seriaalis mänginud väga palju erinevaid näitlejaid ning sinna on pidevalt lisandunud ka uusi tegelasi.

Ehkki ka mõnda peategelast on kehastanud mitmeid erinevaid näitlejaid, siis esimesest episoodist saati on teleseriaalis kaasa löönud näitlejad Katherine Kelly Lang ning John McCook. 

Lang kehastab Brooke Loganit, kes on osa neljast algsest kesksest tegelaskujust Aastate jooksul on temast saanud Forrester Creationsis töötav ärinaine ja viie lapse ema (Rick, Bridget, Hope, R.J. ja Jack).

Tema tegelaskuju kirjeldatakse kui  “saate kangelanna, kes on alati segaduses ning sümboliseerib igavesti tõelist armastust ja saatust. Tegelast iseloomustab pikaajaline rivaalitsemine seriaalitegelaste Stephanie Forresteri ja Taylor Hayesiga.

Lisaks Ridge’ile (kellega ta on aastate jooksul seriaalis abiellunud kaheksa korda) on Brooke’il olnud suhteid Eric Forresteri, Ridge’i kahe poolvenna Thorne Forresteri ja Nick Marone’iga, tema väimehe Deacon Sharpe’i, õemehe Bill Spenceriga, Jr. ja mitmete teistega. 

broke
Foto: Getty Images North America

John McCook on mänginud Eric Forresterit aastast 1987 kuni tänaseni. Kuigi McCook on saate lahutamatu osa, ei tahtnud ta algselt rolli vastu võtta. Õnneks suutis produtsent ta ümber veenda, sest tänaseks on saanud temast üks legendaarsemaid näitlejaid.

Eric on andeks moedisainer. Paljud tema süžeed keerlevad suhete ümber naistega (Stephanie Forresteri, Brooke Logani, Sheila Carteri, Donna Logani, Quinn Fulleri, Taylor Hayesi ja paljude teistega).

Foto: Getty Images North America

“Vaprad ja ilusad” on TV3 eetris igal argipäeval kell 16.15 ning TV3 Playst endale meelepärasel ajal!

Kommentaarid puuduvad