Uue laulu

toob teieni TF Bank

Piret Laikre lubab finaalis üllatusi: päris sama turvaliselt me lavale ei astu

Laikrete perebänd
Laikrete perebänd — FOTO: TV3

Juba sellel pühapäeval, 28. mail on ”Uue laulu” suurejooneline finaal, kus astub üles ka Laikrete perebänd. Pereema Piret Laikre sõnul teevad nad oma etteastes ka mitmeid muudatusi.

Emadepäeval vestlesime suure pere ema Piret Laikrega, kes rääkis lähemalt oma tegemistest ja samuti sellest, mida ta laste kasvatamisel oluliseks peab. Piret ja Tõnu Laikre peres kasvab täna kuus last. ‘’Ma ei oleks eales arvanud, et mul nii palju lapsi saab olema. Mina ise kasvasin üles kolmelapselises peres ja mõtlesin, et see on selline ilus arv. Aga kui oled selle melu sees, siis vahet ei ole, kas sul on kolm, neli või kuus last,’’ tõdeb naine.

‘’Oleksin väga kurb, kui mul oleks ainult kolm last, siis nad oleks kõik juba praeguseks suured. Hetkel on meil peres lapsed 3-19 aasta vahemikus, kus kõik huvitavad vanused esindatud. Pesamunast teismelise ja täiskasvanuni välja, kes kõik veel turvaliselt ühe katuse all. Need pisikesed hoiavad ka meid kõiki suuri teistmoodi värskena. Mul on hea meel, et ka vanem poeg saab kogemuse ja selle tunde kätte, mis tunne on, kui sul on pisike beebi,’’ mõtiskleb Piret.

Ühtlasi andis ta intervjuus mõista, et nad soovivad teha ka finaalis mingi üllatusmomendi. ‘’Hakkamegi nüüd katsetama ja vaatame, mis toimib ja mis mitte. Päris sama turvaliselt peale ei tule,’’ lisab Piret salapäraselt.

Loe täispikka intervjuud Piret Laikrega lähemalt siit.

 

TV3.ee portaalis käib “Uue laulu” ennustusvõistlus – kes võidab laulukonkursi!

Tule anna oma hääl ja võida auhindu!

Kommentaarid puuduvad

Uue laulu

toob teieni TF Bank