Uue laulu

toob teieni TF Bank

SUUR ENNUSTUSMÄNG | “Uus Laul” – kes võidab saate? Vasta ja võida auhindu!

uus laul
"Uus laul" finalistid 2023 — FOTO: TV3.ee

Ennustusmäng on lõppenud, aitäh vastamast!
Auhinnad on võitnud:
– Peaauhind: TF Bank poolt 100 € väärtuses ONOFF kinkekaart ja termopudel* – Sirje Krassulenko

– Lohutusauhinnad: 3 TF Banki logoga firmakingituste kinkekott (sisaldab: roostevabast terasest termokruusi, märkmikku, kohvikruusi, komme, pastakat, BPA vaba joogipudelit) on võitnud: Hugo-Johannes Aljaste, Ave Lindberg ja Viljar Saarkoppel!

Palju õnne võitjatele!

Jaak Joala nimeline TV3 suur eestikeelsete laulude võistlus “Uus laul” jõuab 28. mail Alexela Kontserdimajas võimsa finaalini. Selgunud on laulud, mis finaalsaates kõlama hakkavad ja nüüd kutsume Sind ennustama, milline laul võidab parima eestikeelse loo tiitli!

Kõikide ennustajate vahel loosime TF Banki abiga välja uhkeid auhindu. TF Bank on internetipõhine pank, mis pakub eraisikutele väikelaenu, sõidukilaenu, laenude refinantseerimist ning järelmaksu ja krediiti. Pakume personaalsemat lähenemist ja parimaid laenutingimusi turul.

Peaauhind: TF Bank poolt 100 € väärtuses ONOFF kinkekaart ja termopudel*

Lohutusauhinnad: 3 TF Banki logoga firmakingituste kinkekott (sisaldab: roostevabast terasest termokruusi, märkmikku, kohvikruusi, komme, pastakat, BPA vaba joogipudelit).

uus laul
TF Bank

“UUS LAUL” FINAALIS OSALEVAD LAULUD

KUULA ÜLE KÕIK “UUE LAULU” FINALISTID SIIT!

ENNUSTA, KES VÕIDAB SAATE?

*100 € väärtuses ONOFF kinkekaart, mille saab kätte omale sobivast ONOFF-i kauplusest. Kinkekaart on nö magnetkaart, kehtib 2 aastat ja sellega saab osta ONOFF-i kauplustest (ei saa kasutada e-poes).

“Uus laul” ennustsmängu tingimused:

1. Valimiste korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnad paneb välja TF Bank AB. Registrikood 14304235, postiaadress Postkast 1201, Pallasti 28, 10001 Tallinn Harju maakond, Eesti.

Peaauhind on 100 € väärtuses ONOFF kinkekaart ja termopudel.

Kolm lohutusauhinda: TF Banki logoga firmakingituste pakki (sisaldab: roostevabast terasest termokruusi, märkmik, kohvikruus, kommid, pastakas, BPA vaba joogipudel)

3. Valimine toimub ajavahemikus 22.05.2023 kuni 28.05.2023, kuni finaalsaate alguseni kella 20.00ni!

4. Valida saab ühelt emalilt vaid ühe korra.

5. Loosimises osalevad kõik, kes osalevad ennustusmängus, nõustuvad privaatsustingimustega ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

6. Võitja kuulutatakse välja 29.05.2023 siin mängu lehel.

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

7. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

8. Hääletamisega seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

9. Kõik pretensioonid seoses hääletamise korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

Kommentaarid puuduvad

Uue laulu

toob teieni TF Bank