Uued Margna ja Jõekalda? Andrei Zevakin ja Robin Valting tulevad taas välja uue saatega

Andrei ja Robin
Andrei ja Robin — FOTO: Rauno Liivand

Youtuberid Andrei Zevakin ja Robin Valting tegid eelmisel aastal oma esimese tõsielusaate ''Villa''. Nüüd on noormehed uue väljakutse ees ja hakkavad peagi filmima uut reisisaadet.

Andrei Zevakin ja Robin Valting teatavad sotsiaalmeedias, et tulevad juba sellel sügisel välja uue reisisaatega. ''Me saime koos Andreiga enda esimese reisisaate,'' sõnas Robin Valting. ''Me lendame küll USA-sse, aga päris Boratit ei lähe tegema,'' lisab ta naljatades.

Selgub, et Zevakin ja Valting lendavad üle ookeani juba 6. augustil. ''Saate meid kõik lennujaama saatma tulla. Räägime juttu ja teeme pilti, kallistame ning nutame,'' annavad nad teada. ''Kuna paljud on meie tegemistele kaasa elanud, siis soovime, et saade on ka vaatajatega seotud. Teie saate meile ülesandeid anda, mida me peaksime siis reisi jooksul tegema,'' selgitavad nad uue reisisaate eesmärki.

Esmalt lendavad nad Chicagosse ja plaanivad sõita USA idarannikult läänerannikule. ''Kindlasti soovin ma maadelda ka suure krokodilliga,'' lausub Valting. Uut reisisaadet võib esmalt näha Elisa Huubis. 

Tõsieluseriaali ''Villa'' saatejuhid Andrei Zevakin ja Robin Valting rahva ees esinemist naudivad. Nii andsid nad ka aasta alguses teada oma uuest tööpostist. Noormehed teatasid sotsiaalmeedias, et neid kõigil on võimalik neid ka enda eriüritustele õhtujuhtideks palgata.

Kommentaarid puuduvad