Reklaam sulgub sekundi pärast

Unistad karjäärist televisioonis? BFM-i uhiuus kursus avab ukse telesaadete maailma

"Eesti otsib superstaari" võtted — FOTO: TV3

Kas sulle meeldib kaamera taga seista ja oled alati tahtnud teada, kuidas jõuab pilt ja heli kõigile koju televiisorisse? Siis nüüd on selleks imeline võimalus, sest BFM ootab kõiki huvilisi teleoperaator-tehniku kursusele!

Balti Filmi- ja Meediakool on avanud uue teleoperaator-tehniku kursuse, kuhu on oodatud kõik, keda paelub telemaagia ja telesaadete telgitagused!

Oled ideaalne kandidaat, kui:

  • Sa ei karda tehnikat ja sulle meeldib jäädvustada kõike, mis su ümber toimub
  • Kas soovid teada saada, kuidas töötavad Eesti parimad teletegijad
  • Kas sinu unistus on olla Eesti teletööstuse tulevik

Selle ainulaadse intensiivse kursuse eesmärk on valmistada osalejaid ette edukaks tulevikuks kaameraoperaatoritena ja teletehnikutena tänapäevases maailmas, kus aina enam loeb korralik ettevalmistus ning kaasaegne töömeetod.

2024. aasta suvest on BFM varustatud kõige kaasaegsema ja maailmas levinuima teletehnikaga, mille sarnast Eestis hetkel veel ei ole. Ole esimesi inimesi, kes saab õppida kõige uuema tehnikaga ja õppida oma ala vaieldamatute meistrite käe all.

Antud kursus on ainulaadne, mille sarnast Tallinna Ülikool pole veel avanud. Koostöös praktika partneritega saavad tudengid näha ja kaasa lüüa kõige suuremates projektides, mida järgneval telehooajal kodudes näeb.

Kursuse ,,Teletootmise operaator-teletehnik “ eesmärk on toota uus põlvkond teletöötajaid, kes omavad ajakirjanduslike ja tehnilisi teadmisi, võimaldamaks konkureerida kohalikul ja välismaisel tööturul.

Tahad kursuse kohta rohkem informatsiooni? Osale 27.06 kell 12.00 toimuval infopäeval. Registreeri infopäevale SIIN!

Vaata lisainfot ja registreeru koolitusele SIIN!

Teleoperaator-tehniku kursus
Teleoperaator-tehniku kursus — FOTO: TLÜ