VIDEO | Nunnumeeter laes! TV3 kontoris jooksevad igapäevaselt ringi imearmsad kutsad

Käib töö ja vile koos ehk kellele siis ei meeldiks vahepeal kontorielu pingeid maandada mõnda karvast sõpra sügades? Õnneks on TV3 töötajatel see võimalus olemas, sest pea iga päev uitab koridorides ringi mõni armas kutsa. “TV3 uudised” tutvustab uhkuse Hõbe, Pähklit ja Liisut!

Üks koerake, kes oma perenaisega pea iga päev TV3 kontoris kaasas käib, on Power Hit Radio saatejuhi Gita Siimpoja koer grifoon Hõbe. “Mul on teda mugav siia võtta, ta on pisike ja ma ei pea suure puuriga autos ringi sõitma ja nagu näha, ta naudib siin olemist väga. Talle ikkagi meeldib olla seltskonnas,” selgitab Gita, miks tema koerake temaga raadiotööl kaasas on.

Temast mitte eriti kaugel teises kabinetis on feel üks grifoon nimega Pähkel, kellega ka Gita koerale väga koos mängida meeldib. Tema oli aga kaamera suhtes pelglikum. “Nad on ikka päris suured bestikad. Muidu Hõbe on päris kõva mees enda meelest, laseb Pähklil ükskõik, mida teha. Neil on väga huvitav suhe omavahel,” sõnab Gita.

Kolmas TV3 kontorikoer Liisu on juba pea poole kohaga töötaja. Tegemist on peremees Kaspar Ugaste sõnul Muhu hagijas, sest tema ema oli Eesti hagijas ja isa Muhu krants. “Ta on kodus ka ja seal ta magab, aga siin ta saab rohkem nunnutust kaaskolleegide käest ehk talle meeldib siin rohkem,” ütleb peremees. Liisu on teiste kolleegide sõnul lausa teraapiakoer!

Kontorikoerte üle rõõmustavad ka turundusosakonna liikmed Külli Rummel ja Annely Adermann. “Mina olen väga selle poolt, et koerad meil kontoris käivad. Inimestele nad ka väga meeldivad, sest nad rahustavad ja võtavad stressi maha,” leiab Adermann. “Selles mõttes on äge tööle tulla, et vähemalt mingid kolleegid jooksevad sulle rõõmuga vastu,” lisab Rummel.

Vaata videost, millised karvapallid igapäevaselt TV3 töötajaid rõõmustavad!

Kommentaarid puuduvad