Reklaam sulgub sekundi pärast

Valdo Randpere valab peaministrite tülile õli tulle: Ansip ei ole Kaja kunagi sallinud!

TV3 UUDISED

Reformierakondlasest riigikogu liikme Valdo Randpere sõnul ei ole Andrus Ansip kunagi Kaja Kallast sallinud. Tema hinnangul hakkas Ansip Kaja suhtes sallimatust avalikult välja näitama 2019. aastal, mil Reformierakond võitis valimised, kuid ei suutnud moodustada valitsust.

Möödunud nädalal kirjutasime, et peaminister Kaja Kallas saatis Reformierakonna siselisti avaliku kirja, kus selgitas, et Andrus Ansip ei peaks kandideerima europarlamendi valimistel. Omapoolse vastuse andis ka Ansip ise, kellele ei tulnud Kallase kiri üllatusena.

TV3 uudiste stuudiosse kutsutud reformierakondlasest riigikogu liige Valdo Randpere valab Kallase ja Ansipi vastuseisule õli tulle. "Ansip ei ole Kaja mitte kunagi sallinud," põrutab Randpere.

Ta lisab: "Seda sallimatust hakkas Ansip välja näitama 2019. aastal, kui me (Reformierakond) võitsime valimised, aga Kaja ei suutnud moodustada valitsust. Siis tuli Jüri Ratas ja tegi EKREIKE (koalitsiooni). Ansip jäi ilma oma Euroopa Komisjoni voliniku kohast. Tema asemel on seal nüüd Kadri Simson." 

"See ei mahtunud Andrusele hinge ja ta hakkas sellest hetkest Kaja kallal avalikult närima," selgitab Randpere.

TV3 uudiste stuudios Valdpere vestluspartneriks olev Isamaasse kuuluv riigikogu liige Jaanus Karilaid sõnab: "Praegu tundub, et Reformierakond teeb siin kavalamat mängu, et tahetakse europarlamendi valimistel võtta neid hääli, mis muidu Reformierakonnale ei tuleks, kuna Kaja Kallas ei saa valitsemisega hakkama."

Ta lisab: "Kui Reformierakond paneb Ansipi eurovalimiste nimekirja, siis anti-Kaja Kallase hääled tuleksid ikka Reformierakonna katlasse. Mulle tundub, et teil on tegemist sellise koduteatriga."

Vaata Valdpere ja Karilaiu debatti täismahus artikli päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad