Reklaam sulgub sekundi pärast

Vaimukas “Kratt” koos Mari Lillega jõuab TV3 vahendusel esmakordselt teleekraanidele

Kratt

Täna õhtul tele-esilinastub TV3s Eesti koguperekomöödia „Kratt“, kus peaosalist Kratti kehastab suurepärane Mari Lill.

„Kratti" on nimetatud viimaste aastate üheks kõige vaimukamaks Eesti filmiks ja see on pälvinud hulgaliselt tähelepanu ka välismaal.

„Kratt” räägib loo lastest, kelle vanemad viivad nad maale vanaema juurde. Linnalapsed saavad hingata värsket õhku, leiavad endale uued sõbrad ning tutvuvad ebamugava füüsilise tööga. Kui laste teed ristuvad kadunud mõisahärra päevikuga, kus sees krati valmistamise õpetus, otsustavad nad pikemalt mõtlemata väärt koduabilise vanaemale sünnipäevaks kinkida. Kuid samal ajal on maal toimumas ka sotsiaalmeedia-revolutsioon. Uus digitaalselt ühendatud noorus on asunud vana amortiseerunud vallavõimu välja vahetama. Suures hirmus iseenda lõpu ees teeb vana reaalsus kõik, mis suudab, et püsima jääda. Loodusseadused, saatus ja karma juhivad kõik teed omavahel risti ning tuleb see, mis tulema peab. 

2020. aastal valminud „Krati“ režissöör-stsenarist on Rasmus Merivoo, peaosas on Mari Lill, lisaks teevad filmis suurepärased rollid Ivo Uukkivi, Jan Uuspõld, Nora Merivoo, Harri Merivoo jpt.

„Kratt“ tele-esilinastub TV3s täna kell 21.30.