Unistad teletööst? TV3 otsib uut ilmateadustajat

TV3 otsib ilmateadustajat
TV3 otsib ilmateadustajat — FOTO: TV3

Just sel sügisel asuvad TV3 uudistesaates ametisse uued ilmateadustajad. Konkurss on avatud tänasest ja registreeruda saab kuni 29. septembrini.

Ilmateadustajaks on oodatud kõik, kel on kirg teletöö vastu ning kel jagub esinemisjulgust, eneseväljendus- ja suhtlemisoskust, ettevõtlikkust ning kel on hea eesti keele oskus ja diktsioon. Konkursil osaleda soovijad peavad olema valmis ise ilmateate teksti koostama ning seda õhtuse uudistesaate otse-eetris esitama. Uued ilmateadustajad selguvad toimetuse ja televaatajate ühisel otsusel läbi video- ning hääletusvoorude oktoobri alguses.

Konkursil osalemiseks on vaja täita ankeet hiljemalt 29. septembriks:

Ilmateadustajate konkurss – TV3

TV3 turundus- ja kommunikatsioonijuhi Annely Adermanni sõnul on ilmateadustaja amet üks neist, mis puhub tuule tiibadesse ka edasisele telekarjäärile, kui inimene ise on töökas, hakkaja ja pälvib vaatajate poolehoiu. „Ilmateadustaja jaoks on kõige olulisem ilmainfo vahendamine ja see, mis meeleolu seda edastades tekib. Kasuks tulevad lai silmaring, isikupära ja mõnus huumorisoon,“ märkis Adermann.

TV3 oli esimene telekanal Eestis, mis tõi 1997.aasta sügisel ekraanile ilmateadustajast diktori; enne seda edastasid ilmainfot EMHI sünoptikud. TV3 ilmauudiseid on aastate jooksul vahendanud Annely Adermann, Irmeli Karja, Sandra Tamm, Kaia Ferland, Teele Ardel, Maile Meius, Liis Lusmägi, Juhan Krull, Siret Jakobson, Erkki Sarapuu, Ingrid Teesalu, Liis Kliimand, HD Tanel, Britta Luts, Ilja Toome, Karmen Karus jt.

Vaata galeriist, kes on varasemalt ilmateadustajad olnud!

Kommentaarid puuduvad