“TV3 uudistes“ alustav ilmateadustaja Tair: telepoisi teine tulemine on alanud!

Tair Helm
Tair Helm — FOTO: TV3

Novembrikuu toob „TV3 uudiste“ otse-eetrisse hiljutise ilmateadustajate konkursi võitjad, kelleks on Margit Tali, Tair Helm ja Käty Piirisild. Esimesena astub täna õhtul televaatajate ette Tair Helm.

TV3 uudistejuht Liina Kanarbik soovib uutele kolleegidele edu ja head ilma. „Kokku sai väga erinäoline kolmik, kellel kindlasti on hea eetrinärv ja kes rikastavad uudiseid oma säravate isiksustega,“ märgib Kanarbik.

Täna „TV3 uudiste“ otse-eetris debüteeriv Tair Helm on ilmateadustaja-ametiks valmis. „Tunne on mega ja samas ka n-ö uus. Aga see „uus” tunne on ülimalt vägev ja sisemine energia on juba täiskäigul käivitatud; ütleks nii, et Telepoisi teine tulemine on alanud,“ kirjeldab ta elevusega.

21-aastane Tair Helm õpib Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudis II kursusel reklaami ja suhtekorraldust. Ta elab Viimsis, kuid sündinud on suvepealinnas Pärnus. Tairi lemmikhobideks on lohesurf ja muusika: „Tuul tõuseb – seega on hea rääkida minu lemmikhobist lohesurfist, mida soovitan kõigile, kes otsivad head dopamiini- ja adrenaliiniallikat. Mainimata ei saa jätta ka mu teist lemmikut – muusikat! Mängin kitarri bändis QNNID,“ tutvustab end noor ja tegus mees.

TV3 turundus- ja kommunikatsioonijuhi Annely Adermanni sõnul on ilmateadustaja amet üks neist, mis puhub tuule tiibadesse ka edasisele telekarjäärile, kui inimene ise on töökas, hakkaja ja pälvib vaatajate poolehoiu.

TV3 oli esimene telekanal Eestis, mis tõi 1997.aasta sügisel ekraanile ilmateadustajast diktori; enne seda edastasid ilmainfot EMHI sünoptikud. TV3 ilmauudiseid on aastate jooksul vahendanud Annely Adermann, Irmeli Karja, Sandra Tamm, Kaia Ferland, Teele Ardel, Maile Meius, Liis Lusmägi, Juhan Krull, Siret Jakobson, Erkki Sarapuu, Ingrid Teesalu, Liis Kliimand, HD Tanel, Britta Luts, Ilja Toome, Karmen Karus jt.

„TV3 uudised“ on otse-eetris E-R kell 18.30 ja L-P kell 19.00.

Loe intervjuud uue ilmateadustaja Tair Helmiga!

Kommentaarid puuduvad