Reklaam sulgub sekundi pärast

Ulmeline summa! Vaata, kui palju teenis “Meeleheitel koduperenaiste” staar ühe episoodi eest

eva
Foto: Scanpix

Argipäeviti saab TV3 Life kanalil näha armastatud seriaali „Meeleheitel koduperenaised“. Sarjas üht peategelast mängiv Eva Longoria sai seriaalis näitlemise eest väga head palka, mis aitas tal hoida mitu aastat maailma kõige paremini tasustatud näitlejanna tiitlit.
 

"Meeleheitel koduperenaised" on tänaseni väga populaarne Ameerika teleseriaal. Sarjas on kaheksa hooaega, esimene episood jõudis eetrisse 2004. aastal ning viimane hooaeg filmiti 2012. aastal. 

Seriaalis mängimise eest teenis kõige suuremat palka üht peategelast, Gabrielle Solisi tegelaskuju mängiv Ameerika näitlejanna Eva Longoria. 

Esimestel hooaegadel teenis Eva umbes 275 000 dollarit episoodi kohta. Palk tõusis iga hooajaga ja viimastel hooaegadel teenis Longoria hinnanguliselt 375 000 dollarit episoodi eest. See tähendab, et naine teenis ühe hooaja peale kokku peaaegu 9 miljonit dollarit.

Näitlejanna oli rolli saamise ajal kõigest 27-aastane. Algul ei arvanud naine isegi, et ta oleks selle rolli jaoks sobiv, kuna tema poolt kehastatav tegelaskuju Gabrielle Solis oli neljakümnendates eluaastates naine.

Lisaks on Longoria rääkinud, et kuna tal oli selleks hetkeks veel vähe näitlemiskogemust, siis oli ta üsna kindel, et talle seda rolli ei anta. 

"Meeleheitel koduperenaised" on TV3 Life kanalil igal argipäeva õhtul kell 20.00! 

Kommentaarid puuduvad