Kuulsad sugulased ja vanade portreede kogu ehk 5 põnevat fakti saatejuht Ellen DeGeneresi kohta

ellen

TV3 Life kanalil saab laupäeva õhtuti kell 19.30 näha telešõud “Elleni suur mänguõhtu”. Uurisime põnevaid fakte legendaarse saatejuhi Ellen DeGeneresi kohta.

Ellen DeGeneres sündis 26. jaanuaril 1958 Louisianas.

Ta on tänaseks üle maailma tuntud kui naine, kes on helde ja kes räägib selle eest, mis on õige. Ta panustab paljudesse organisatsioonidesse ja aitab abivajajaid.

Kuna Ellen on meedias nii populaarne, võib tunduda, et me ei tea temast palju. Siiski on palju fakte, mis pole laialt tuntud.

 1. Legendaarne saatejuht tahtis saada hoopis loomaarstiks.

  Ellen Show asemel oli peaaegu dr Ellen DeGeneres, sest kui Ellen oli väike tüdruk, unistas ta alati loomaarstiks saamisest.

  “Kaastunne, mis mul loomade vastu on, pärineb minu varasematest mälestustest. Esimene lind, kelle ma päästsin, oli siis, kui olin umbes seitse aastat. Lind oli oma pesast välja kukkunud ja ma viisin ta koju ning ta kasvatasin ta suureks. Hiljem viisin selle sama puu juurde tagasi ja lasin lahti,” rääkis Ellen väljaandele People

  Ellenil on endiselt kirg loomade vastu ning ta on pühendanud aega ja vaeva paljudele loomade heategevusorganisatsioonidele. 

 2. Ellen ei ole oma peres ainuke kuulus naine.

  Ellen DeGeneres on seotud mitte ühe, vaid kahe äärmiselt kuulsa naisega. Ellen ja lauljanna Madonna on tegelikult nõod ning sündinud samal aastal. 

  Ellen on sugulane ka hertsoginna Kate Middletoniga.

 3. Ellen loobus pearollist menusarjas “Sõbrad”

  Fännid, kas te kujutate ette, et Ellen DeGeneres oleks mänginud menusarjas “Sõbrad” Phoebe rolli? Ellenile justnimelt seda rolli pakuti, kuid ta loobus sellest. 
 4. Ellen kogub vanu portreesid

  Ellenile pakub väga huvi kodude disainimine. Eriti meeldivad talle igasugused vanad portreepildid. Elleni jaoks ei ole oluline, et ta teaks, kes konkreetsel pildil on, talle lihtsalt meeldib vanade portreede salapära. 
 5. Ellen on andnud oma hääle mitmele multifilmi tegelasele.

  Elleni kuulsaim roll on Dory filmis “Finding Nemo” ja selle järg “Finding Dory”. Ta võitis isegi Nickelodeoni  auhinna lemmikhääle eest. 
  Elleni häält võib kuulda ka filmis “Dr Dolittle”, kus Ellen andis hääle koerale.  koera filmi proloogis. Samuti on ta oma hääle andnud kahes videomängus – Game 9: The Last Resort ja Dory videomängus Finding Nemo.

Kommentaarid puuduvad