TV3 Life toob esmakordselt Eestisse USA „Armastuse saare“

„Armastuse saar

Täna õhtul jõuab TV3 Life vahendusel esmakordselt Eesti televaatajateni maailmakuulsa tõsielusarja „Armastuse saar“ Ameerikas valminud hooaeg.

Kõigi naiste lemmiktelekanalis TV3 Life näeb USA „Armastuse saart“ (Love Island, USA 2020) alates tänasest argiõhtuti kell 22.00. Võluva saatejuhi Arielle Vandenbergi juhtimisel hakkavad suhted särisema Las Vegases, kus armastust otsivad vallalised mitmeks nädalaks ühte villasse elama pannakse.

Kui tavaliselt toimuvad „Armastuse saare“ võtted mõnel muinasjutulisel saarel, siis seekord tuli koroona tõttu rakendada erilisi meetmeid ning sarja hooaeg salvestati hoopis Las Vegase villas. Enne võtteid pidid kõik osalejad veetma paar nädalat karantiinis ning neid testiti kogu võtteperioodi ajal regulaarselt. Lisaks kandis kogu tiim maske ning turvalist distantsi hoiti nii palju kui võimalik.

Põnevaid fakte USA „Armastuse saare“ hooaja kohta:

 • Osalejatele on sarjas osalemise eest ette nähtu tasu. Kui keegi soovib omavoliliselt varem lahkuda, võib ta kogu rahast ilma jääda.
 • Saadud rahast peab riigile makse maksma.
 • Riided tuleb osalejatel endil kaasa võtta, kuid on kindel korraldus, et ühelgi riideesemel ei tohi olla firmade logo – muidu oleks tegemist reklaamiga.
 • Narkootikumid on keelatud. Enne salvestust tehakse kõigile narkotestid ning vajadusel testitakse ka võtteperioodi ajal.
 • Enne saatesse tulekut peab läbima meditsiinilise läbivaatuse sh tehakse ka suguhaiguste kontroll. Ühtlasi kontrollitakse ka seda, kas osaleja on psüühiliselt piisavalt tugev, et sarjas hakkama saada.
 • Õhtu jooksul võib saates osaleja juua vaid kaks jooki, et eetris ei oleks purjus inimesi ja sisu oleks kvaliteetne.
  Suitsetamine on keelatud.
 • USA versioonis ei tohi naistel olla liiga paljastavaid bikiine, tagumik peab olema kaetud.
 • Osalejatel pole kella ning seega pole neil võtteperioodi jooksul kellaajast aimu.
 • Osalejate omavahelised vestlused on kontrollitud. 24/7 on kõigil küljes mikrofon ja võttetiimil on inimeste üle kontroll. Osalejatel on nädalas üks vaba päev, mil nad saavad olla mikrofonivabalt.

„Armastuse saar“ jõuab telekanali TV3 Life vaatajate ette täna kell 22.00.

Kommentaarid puuduvad