TV3 juht Signe Suur uuest saatest: see on võimalus uutel talentidel ennast proovile panna

Signe Suur
Pilt: Star FM

Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas Signe Suur. Jututeemadeks oli äsja välja kuulutatud uus suursaade „Uus laul 2022“ ja ka naiste lemmiktelekanali TV3 Life’i uued sarjad „Armastuse saar“ ja „Armukesed“.

TV3-s näeb sügisest uut lauluvõistlust ”Uus laul”, seega on ametlikult on võistlus avatud. ”Ega see loo kirjutamine ühe-kahe päevaga ei käi ja aega on 30. augustini. Tegemist on siis uue eestikeelsete laulude konkursiga, mida me kõik oleme oodanud juba 30 aastat,” sõnas Signe Suur.

Uus saade on pühendatud popmuusika legendile Jaak Joalale. ”Uus laul 2022” kohtunikena astuvad üles kolm muusikaeksperti – Koit Toome, Maarja-Liis Ilus ning Olav Osolin. Signe Suure sõnul aitab uus saade uutel ja noortel talentidel ennast proovile panna.

Lauluvõistlus ”Uus laul 2022” jõuab TV3 eetrisse eeloleval sügisel. ”Mul on erakordselt hea meel teatada, et võistlusega on kaasas kaks suurt ja väärikat organisatsiooni. Eesti Autorite Ühingult kuulub võitjale ehk laulu autorile peaauhind 10 000 eurot ning parimale esitajale on Eesti Esitajate Liit auhinnaks välja pannud 5000 eurot. Teletootja on RUUT,” märkis Suur.

Kuula kogu intervjuud lähemalt Star FM-i hommikuprogrammist.

Kommentaarid puuduvad