Tom Holland tunnistab: mul on hea meel öelda, et olin alkoholist sõltuvuses

Tom Holland
Tom Holland — FOTO: 123rf

Ämblikmehe staar ja Briti näitleja Tom Holland rääkis hiljuti Jay Shetty taskuhäälingus ”On Purpose with Jay Shetty” oma alkoholi sõltuvusest ja vaimse tervisega seotud probleemidest.

Lisaks näitlemisele on Tom Holland tuntud oma sõbraliku ja karismaatilise isiksuse poolest, rõõmustades fänne sageli oma mängulise suhtluse ja energiliste intervjuudega. Taskuhäälingus tunnistas ta üles, et maadles aasta tagasi alkoholisõltuvusega. ”Mul on hea meel öelda, et olin kindlasti alkoholist sõltuvuses. Ma ei häbene seda üldse,“ tõdeb näitleja avameelselt. 

Ta tunnistab, et see mõjutas tugevalt tema meeleolu ja mõjus ka rängalt vaimsele tervisele. Nii otsustas ta teha alkoholist pausi, kuna tajus, et ilma selleta ei suuda ta olla ka sotsiaalne. ”Tundsin, et ma ei saa minna välja ja võtta lihtsalt limonaadi. Ma ei saanud minna välja õhtusöögile. Mul oli tõesti väga raske ja ma hakkasin muretsema, et äkki mul on probleem,” arutleb ta.

Pärast alkoholist loobumist tunneb ta end paremini kui kunagi varem. ”Ma saan paremini magada ja saan ka probleemidega paremini hakkama. Mu suudan säilitada rahu ja mu vaimne tervis on paremas seisundis,” sõnas Holland. Läbi taskuhäälingu avab Tom Holland ennast haavatavast küljest ja kuulaja õpib teda ka paremini tundma. Ühtlasi räägib ta düsleksia diagnoosist, vanemate mõjust, kuidas ta näitlemise juurde jõudis ja spordist. Samuti ärevusega toimetulemisest ja kaineks saamisest.

Kuula kogu taskuhäälingut ”On Purpose with Jay Shetty” lähemalt siit.

Tom Holland on suhtes näitleja Zendayaga. Nad on oma suhet avalikkuse tähelepanu eest hoidnud sellest ajast saadik, kui nad 2017. aastal koos “Ämblikmehe” filmis mängisid ja hakkasid levima kuulujutud nendevahelisest keemiast.

Zendaya avaldas ühes intervjuus, et Tom külastas teda draamasarja ”Eufooria” võtetel vähemalt 30 korda. ”Ta toetas mind kogu hooaja jooksul,” sõnas näitlejatar.

Vaata ”Eufooria” kõiki episoode järgmise põlvkonna teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad