Reklaam sulgub sekundi pärast

Teet Margna “Mälumaratoni” võitjast: tunnen teda juba kahekümne viie aasta tagusest ajast!

"Mälumaratoni" saatejuht Teet Margna. — FOTO: Kuvatõmmis videost

"Mälumaratoni" esimene hooaeg on saanud endale väärika punkti. Vestlesime saatejuht Teet Margnaga, et uurida, millised on tema emotsioonid seoses saatesarja esimese hooajaga. Selgus, et Margna tunneb pikka aega ka "Mälumaratoni" võitnud Viljarit!

Margna, kes on pikalt säranud "Kuldvillaku" saatejuhi ametis, selgitab, et "Mälumaratoni" saade on mitmes mõttes eriline. "Kui rääkida tehnilisest erinevusest, siis "Kuldvillakus" saab saate jooksul ette lugeda maksimaalselt 60 küsimust, aga "Mälumaratonis" loen ühes saates ette umbes 120 küsimust. Küsimused on ka reeglina pikemad kui "Kuldvillakus", mis tähendab, et lugemise tempo on väga kõrge," selgitab Margna.

"Sellise kiirusega erinevaid nimesid, daatumeid ja kohati keerulist küsimuse ülesehitust ette kanda ei ole lihtne. ("Mälumaratoni" juhtimine) on mõnevõrra suurem väljakutse kui "Kuldvillaku" juhtimine," lisab ta.

Margna sõnul aitab keeruliste küsimuste ette kandmiseks valmistumisel põhjalik materjalidega tutvumine enne saadet. "Olen kõik küsimused vähemalt korra või paar läbi lugenud ja anna endast siin stuudios parima," kinnitab Margna.

Vaata videost, kui palju on Margna ise mälumängudest osa võtnud, milline oleks saates olnud tema enda lemmikteema ning kuidas sai ta aastate eest tuttavaks "Mälumaratoni" esimese hooaja võitjaga!