Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas mäletad veel? Just need naissaatejuhid on varasemalt “Tantsud tähtedega” saadet vedanud

Tantsud töhtedega
Foto: iMDB

Täna avalikustati, et sel sügisel asub TV3 vaatajateni jõudvat "Tantsud tähtedega" saadet juhtima armastatud laulja Eda-Ines Etti. Kes on see mees, kes tema kõrvale astub, pole veel teada. Teeme selle puhul väikese tagasivaate, kes on varasemalt olnud tantsusaate naissaatejuhid.

„Tantsud tähtedega“ saadet on varasemalt juhtinud Mart Sander ning tema kõrval on säranud mitmed erinevad naised. Vaata ja meenuta, kes nad olid!

Kristiina Heinmets (2006)

Tantsud tähtedega
Foto: IMDb

Merle Liivak (2007)

Peale Kristiinat astus Sanderi kõrvale saatejuhiks toonane ajakirja Cosmopolitan peatoimetaja. "Ilmselt tulid nad minu peale sellepärast, et meil oli edukas ja hästi meeldiv koostöö saatega "Väljalend"," rääkis Liivak oma varasemast kogemusest telejaamaga Kanal 2.

Liivak ootas algavat saadet innuga: "Põnev on niivõrd suures projektis kaasa
lüüa ja teha koostööd Mart Sanderiga, kes on Eesti mõistes kindlasti üks parimaid saatejuhte üldse." Loe pikemalt Õhtulehest!

Tantsud tähtedega
Foto: Ilmar Saabas

Gerli Padar (2008)

“Kristiina Heinmetsa tundsin enne saadet üsna hästi, Merle Liivakut väga põgusalt, aga Gerli Padariga oleme ikka palju koos töötanud,” rääkis Mart Sander oma kolmest partnerist, kellega ta erinevatel hooaegadel saadet “Tantsud tähtedega” kahasse juhtis.

Mardi sõnul sujus esimese “Tantsud tähtedega” saate juhtimise koos Gerliga ideaalselt. “Gerlile annab kindlust ka see, et tal on varasem kogemus saates osalejana olemas,” nentis Sander. Nimelt osales Padar tantsusaates 2006. aastal. Loe pikemalt Kroonikast!

Tantsud tähtedega
Foto: Kroonika

Kaisa Oja (2010)

Tol aastal astus Sanderi kõrvale Kaisa, kellel tegelikult paluti esialgu siiski tantsijana üles astuda, kuid tervislikud probleemid said takistuseks. "Kuna ma enam aktiivselt sporti ei saa teha, siis pidin keelduma," räägib ta, kuidas temast hoopis saatejuht sai. 

"Tehti, jah, seekord selline ettepanek, et ma kaaluksin seda varianti. Ausalt öeldes tundus see mõte algselt päris hirmutav. Olen ju alati tantsijarollis olnud ja see on minu jaoks lihtsam kui esineda suuliselt," kommenteeris Oja, et kaalus ettepanekut tükk aega.

Loe pikemalt Kroonikast!

Tantsud tähtedega
Foto: Ilmar Saabas/Kroonika

Liina Randpere (2011)

Liina Randpere oli kuni tantsusaateni tuntud peamiselt naistele suunatud saate "Hooaeg" juhina. 

"See on super pakkumine ja suur au," pajatas naine teleajakirjale Nädal. "Erutus ja elevus ühekorraga." 

Kriitikat ta ei pelga: "Saatejuhtide kriitikaga on samuti – ripud poodides reklaampostril väljas, no mis siis teha? Tuleb alla neelata ja unustada." 

Tantsud tähtedega
Foto: Martin Dremljuga/weekend.ee