Uus ”Tantsud tähtedega” tantsupaar on teada! Järgmine tantsutäht on Ruslan Trochynskyi

Pilt: TV3
Pilt: TV3

Telesügise suursaate ''Tantsud tähtedega'' järgmine osaleja on selgunud. Uueks tantsutäheks on Ruslan Trochynskyi, kelle treeneriks on Anabel Aunver.

Aeg on välja hõisata järgmine tantsupaar. Saate ''Tantsud tähtedega'' osalejatega on liitunud kõikidele tuntud Eesti-Ukraina laulja ja tromboonimängija, ansambli Svjata Vatra juht Ruslan Trochynskyi.

Ruslan Trochynskyi tantsutreener on Anabel Aunver. Anabel sündis tantsuperre - juba tema ema tegeles võistlustantsuga. Nii oli üsna loomulik, et emmega trennisaalis kaasas jõlkudes hakkas ka Anabel üsna varakult ise tantsima. 

Anabel on koos erinevate partneritega Eesti meister Ladina-Ameerika tantsudes, mitmekordne Eesti karikaedetabeli võitja, mitmekordne Eesti meistrivõistluste ja maailmakarikaetappide finalist juuniorides, noortes ja täiskasvanutes.

Täna on Anabel tantsuspordi klubi Dance Team Royal juht ja treener Rae vallas, tantsukohtunik ning vabal ajal õmbleb ta ka tantsuspordi riideid. Ta on ka osa tiimist, kes on korraldanud üle kümne aasta erinevaid tantsuspordi võistlusi. Alates 2020. aastast on Anabel ka Eesti Tantsuspordi Ühenduse peasekretär ja juhatuse liige. 

Anabel osaleb ka juba neljandat aastat heategevusprojektist ''Tants iga lapseni''. Ta ei ole varem osalenud ''Tantsud tähtedega'' saates, kuid mäletab seda elevust oma lapsepõlvest mil kogu pere pühapäeviti seda saadet vaatama kogunes.

Pilt: TV3
Pilt: TV3

Kommentaarid puuduvad