Mis juhtus? villemdrillemit järgmises saates tantsimas ei näe

Pilt: TV3
Pilt: TV3

 
Pühapäeval TV3 otse-eetrisse jõudnud suursaates „Tantsud tähtedega“ vigastas villemdrillem pasodoble tantsu ajal tugevalt põlve ning läheb üheks nädalaks vigastuspausile. Pausi jooksul selgub, kas ta saab nädal hiljem oma treeneri Greta Korjuga võistlemist jätkata või mitte.

Vigastuspaus on hädavajalik. „Viimases saates esimest trikki sooritades suutsin Greta enda käte vahelt liiga kiirelt maha libistada ning seetõttu maandus ta mu varasemalt opereeritud põlvele. Põlvest käis läbi raksatus ja valu tõttu lõi silmist tuld. Esmaspäeva hommikul oma raviarsti dr. Rahuga nõu pidades jõudsin järeldusele, et saates jätkamiseks mingigi võimaluse püsimise nimel ei tohi ma sel nädalal jalale intensiivset treeningkoormust anda.

Reedel on uus põlveuuring ja esmaspäevaks saab selgeks, kas mul on võimalik saates jätkata. Hoiame positiivset meelt ning ehk on taastumine kiire, võtame päeva korraga. Tänan väga Confidot ja Ortopeedia Arste ülikiire ja professionaalse tegutsemise eest. Soovin väga edasi tantsida, kuna just nüüd tundsin, et sain õige hoo sisse,“ kirjeldab villemdrillem tekkinud olukorda.

„Tantsud tähtedega“ on BBC formaatsaade ning lubab anda osalevale paarile üheks nädalaks tervisepausi, kui see on arsti poolt soovitatud ja ees on veel vähemalt pooled saated.

„Seda reeglit me täidame ja loodame kogu südamest, et villemdrillem ja Greta saavad juba järgmisel nädalal taas kõiki oma tantsudega rõõmustada,“ kommenteerib saate produtsent Raivo Suviste.

Juba eeloleval pühapäeval kell 20.00 alustab TV3s „Tantsud tähtedega“ neljas saade, kus paarid tantsivad esimest korda kaht uut tantsu – formatsiooni ehk grupitantsuna tangot ja enda poolt vabalt valitud Ladina-Ameerika tantsu.

Kommentaarid puuduvad