Reklaam sulgub sekundi pärast

Malle sai Aafrikas hirmutava üllatuse osaliseks: mis teha – surm siin või Siberis!

"Taavi Mallega Aafrikas" — FOTO: TV3

Tänases "Taavi Mallega Aafrikas" osas teeb saatejuht Taavi Libe oma reisikaaslasele põneva üllatuse - nimelt minnakse koos vaatama veepealset küla. Sinna jõudmiseks on aga vaja sõita paadiga, mis tekitab Malles veidi vastakaid tundeid.

"Nüüd ma näeme, kuidas elatakse nii, et ei oldagi maapeal," alustas Libe oma üllatust Mallele. "Kuidas see võiks võimalik olla, et ei elatagi maa peal?" küsis Libe naiselt. Malle ei osanud midagi aimata ning pakkus, et ehk lähevad kosmonaute või ahvide suguharu vaatama. Kui Taavi andis naisele vihje, et see koht asub vee peal, siis ütles Malle kindlalt: "Nüüd lähme Hiiumaale!"

Hiiumaale ei mindud, kuid võeti ette teekond vee peal asuvasse külla Nzulezosse. Sinna sai sõita ainult paadiga, kuid see mõte ei meeldinud Mallele esialgu teps mitte. Naine kartis, et sinna sõites võivad olla vees näiteks suured lained. "Siis on korras, siis ma öögin ja möögin seal. Mis teha - surm siin või Siberis. Nii Taavi, nüüd peame õppima ruttu ujuma!" väljendas Malle oma tundeid enne paati istumist.

Siiski polnud hirmuks põhjust, sest paadisõit möödus ruttu ning juba peagi oldigi kohal vee peal asuvas külas, mille elanikud elatuvadki peamiselt just turismist.

Kuna küla oli rajatud vee peale ning ehitatud hütid toetasid end vaiadel, pidid reisisellid kogu aeg jälgima, et nad kuskilt ääre pealt alla ei astu ning lauad, mis jalge all on, oleksid terved.

Külas elavad pered ei lahku piirkonnast osaliselt just oma esivanemate pärast, kes müüdi järgi olid jumala poolt välja valitud ja seepärast veepealsesse külla elama sattunud. Usk on neile tähtis. Maismaal käivad nad põldu harimas ja asju ostmas.

Lisaks külastasid Taavi ja Malle kohalikku kooli ning tutvusid sealsete õpitingimustega.

"Taavi Mallega Aafrikas" on TV3 eetris reedeti kell 20.00!