Reklaam sulgub sekundi pärast

SUUR ÜLEVAADE | Lauljatest poliitikuteni ehk meenuta, kes on varasemalt “Maskis laulja” saates osalenud

Luisa Rõivas, Toomas Uibo ja Ithaka Maria
Luisa Rõivas, Toomas Uibo ja Ithaka Maria — FOTO: TV3

Hiljuti selgus, et palavalt armastatud "Maskis laulja" naaseb TV3 ekraanile juba sel kevadel! Meenutame selle puhul eelmiste hooaegade osalisi.

Maskisaade on tänaseks vändanud juba kolm hooaega. Teeme ülevaate kõikidest osalistest läbi aegade!

Esimese hooaja osalised olid Jaanus Nõgisto, Laine Randjärv, Toomas Luhats, Getter Jaani, Kaisa Selde, Toomas Uibo, Kärt Anvelt, Mart Mardisalu, Kaire Vilgats ja Stefan Airapetjan, kes oli ka saate võitja.

Vaata ja meenuta galeriist esimese hooaja maske!

Teises hooajas tegid kaasa Joel Ostrat, Peeter Oja, Liis Lusmägi, Sven Mikser, Elina Born, Tomi Rahula, Luisa Rõivas, Henessi Schimdt, Elina Nechayeva ning Mikk Saar, kellest viimane ka saate võitjaks krooniti.

Vaata ja meenuta galeriist teise hooaja maske!

2022. aasta kevadel eetris olnud kolmanda hooaja osalisteks olid Hannes Võrno, Ott Kiivikas, Sissi Nylia Benita, Katrin Karisma, Silvia Ilves, Ott Lepland, Ithaka Maria, Marta Laan, Hanno Pevkur ning Franz Malmsten, kes kuulutati ühtlasi ka kolmanda hooaja võitjaks.

Vaata "Maskis laulja" eelmiste hooaegade etteasteid SIIT!

Haarav teleshow, vaimustavad etteasted, rabavad üllatused, armastatud staarid – see kõik on „Maskis laulja“, mis on nii väikestele kui ka suurtele TV3 vaatajatele põnevust pakkunud juba kolmel hooajal ning elevil tasub kindlasti olla ka nüüd, neljanda hooaja eel.

„Selle telekevade kõige suurem saladus „Maskis laulja“ tuleb taas, mis tähendab, et kevadisi pühapäevaõhtuid saame veeta Eesti parimate meelelahutajate seltsis koos väga hea muusika, suurepärase lavashow ja unustamatute maskidega,“ kinnitas TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur. „Luban, et põnevaid üllatusi on lähiajal oodata ka saatejuhi ja detektiivide osas,“ lisas Suur.

„Maskis laulja“ jõuab TV3 eetrisse koostöös teleproduktsioonifirmaga RUUT. „Mul on tõesti hea meel, et saade, mille tagasitulekut on televaatajad otse meilt kõige rohkem küsinud, nüüd tõesti tulebki. Seda ülipõnevat saadet on ka eriti põnev teha – suur saladuseloor laskub taas TV3 stuudio üle,“ märkis produtsent Kaupo Karelson.

Maailmakuulsal formaadil „The Masked Singer“ põhinev „Maskis laulja“ jõudis esmakordselt vaatajate ette 2020.aasta kevadel ja selle võitis Jäär ehk Stefan; sama aasta sügisel võitis teise hooaja Polaarhunt ehk Mikk Saar ning 2022. aasta kevadel oli võitjaks Sinine Ahv ehk Franz Malmsten.

Suursaates „Maskis laulja“ astuvad vaatajate ette kümne imeliste maskide taha varjunud tuntud inimest, kes esitavad hittlaule, mille põhjal on nii saate detektiividel kui ka televaatajatel võimalus nuputada, kes maskide sees peituvad. Maskid hakkavad langema saadete lõpus, sest igal nädalal lahkub üks osaleja ja peab oma identiteedi avalikkusele paljastama.

„Maskis laulja” stuudiosse saavad fännid ka tänavu ise kohale tulla ning õige pea leiab piletiinfo Piletilevist.