Reklaam sulgub sekundi pärast

Ženja Fokin: sorri, aga ma ei osta ühelegi kliendile lõhkiseid pükse

Ženja Fokin ja Carola Madis
Ženja Fokin — FOTO: TV3

Paljud märkasid, et Oscarite galal astus Lady Gaga üles justkui koduse väljanägemisega. ''Stuudio'' saates käisid külas Ženja Fokin ja Carola Madis, kes rääkisid lähemalt, kuidas selline lähenemine punasel vaibal mõjus.

''Võib-olla Lady Gagal sai ühel hetkel siiber kõigest sellest trallist, mida ta on oma karjääri jooksul teinud ja mõtles, et tahab olla tema ise,'' arutles Carola Madis, kes eelistab ka ise loomulikku välimust.

Ženja Fokini sõnul tuleb siinkohal ka teist nurka vaadata. ''Ta artistina on suur vigurvänt, ta on kandnud nii lihakleitidest kuni erinevate moodustusteni. Au peab anda, et mulle väga meeldib, et ta räägib väga lahtiste kaartidega vaimsest tervisest,'' sõnab Fokin.

Fokin sõnas, et Gaga tõestas, et ei pea olema alati seltskonna kõige säravam täht ja esines laval lõhkiste teksadega. ''Kõige toredam moeaspektist on see, et tänase hommikuse seisuga oli kõige müüdavam toode just lõhkised teksad. Sorri, aga ma ei osta mitte ühelegi kliendile lõhkiseid pükse, ma ei näe, miks me peaks raha maksma katkiste asjade eest,'' rõhutas Fokin.

Vaata täispikka intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad