Vau! Yasmyn tegeleb maskuliinse hobiga: see on mulle näidanud, et mu keha saab teha väga haigeid asju

Stuudio

Yasminyt, keda tuntakse peamiselt laulja ja tantsijana, võib kohata ka trennisaalis. Nimelt on lauljanna tegelemas põneva maskuliinsusest pakatava hobiga. “Stuudio” saade käis tal treeningul külas ning uuris, kuidas Yasmyn ikkagi põneva spordialani jõudis!

Yasmyni uueks südamelähedaseks hobiks on saanud taipoks. “Olen sellega tegelenud alates eelmisest sügisest. Ma arvan, et see on lihtsalt väga lahe oskus, mida omandada ja see paneb mind tundma nagu ma olengi tugev,” räägib Yasmyn.

“Ta võib olla maskuliinne, aga eks meil kõigil on maskuliinsed ja feminiinsed osad. Mina näiteks tunnen end poksides väga feminiinselt. Väljendad oma viha tervislikul viisil,” lisab ta. 

“Teen seda selleks, et saaksin liikuda. Ma ei saa lihtsalt jõusaalis käia, sest see on igav. Ma tahan mingit elulist oskust omandada. See (taipoks) on näidanud mulle, et mu keha saab teha väga haigeid asju,” põhjendab Yasmyn oma põnevat hobivalikut.

“See on nagu väike perekonnake, mis on tekkinud väga väikese ajaga. Kui keegi on mõelnud proovida, siis kindlasti tulge,” sõnab Yasmyn.

Vaata päises olevast videost, kas Yasmyn plaanib tulevikus osa võtta ka taipoksi võistlustest ning kuidas on ta sidunud võitlusspordi oma muusikukarjääriga!

Kommentaarid puuduvad