Vau! Jaapanist pärit vahetusõpilane on loetud kuudega eesti keele selgeks saanud ja fännab kodumaist hittfilmi

Stuudio

Hitomi Nagasue.
Jaapanist pärit vahetusõpilane Hitomi Nagasue on lühikese ajaga eesti keele selgeks saanud! — FOTO: Kuvatõmmis videost

“Stuudio” saade käis külas Jaapanist Eestisse tulnud vahetusõpilasel Hitoki Nagasuel, kes õpib Kadrina keskkoolis kümnendas klassis. Kõigest seitse kuud Eestis elanud Hitoki räägib juba muljetavaldaval tasemel eesti keelt!

“Eesti on väga hea riik ja minu vanaemale ja vanaisale meeldib Eesti,” sõnab kõigest seitse kuud Eestis elanud Hitoki. Talle meeldivad Eesti juures kõige rohkem inimesed ning lemmiktoiduks on kartulid koos lihakastmega. 

Hitomi klassijuhataja Kristi Aimla-Maripuu sõnab: “Hitomi on väga tore ja armas meie klassi tüdruk. Kui ta meile tuli, saime kohe kõikidega sõpradeks ja kõik olid valmis teda aitama ning igale poole kaasama. Tänaseks me ei saa isegi aru, et ta on (pärit) kuskilt mujalt. Ta on nii omaks saanud.”

“Ta on ka ise hästi abivalmis. Meid üllatas tema meeletu viisakus, mis tuleb ilmselt kaasa teisest kultuurist. Oleme temaga väga rahul ja rõõmsad,” lisab ta.

Vaata videost, millised erinevused on Jaapani ja Eesti koolidel, mida arvab Hitomi eesti keele õppimisest ning milline on tema lemmik kodumaine film!

Kommentaarid puuduvad