TV3 mänguline valimissaade viib poliitikud kokku oma valijatega: kaks tükki sõitsid isegi koos koju pärast!

"Võimule sinuga" saatejuhid — FOTO: TV3

Täna õhtul on TV3 vaatajate ees valimiste-eelne erisaade „Võimule Sinuga“, kus selgitatakse välja, kui hästi poliitikud tegelikult oma valijaid tunnevad.

“Stuudio” saates käisid külas saatejuht ja TV3 uudisteankur Liina Kanarbik, toimetaja Lennart Ruuda ja Levila juht Daniel Vaarik, et lähemalt selgitada, mida see saade endast kujutab ja miks seda kindlasti vaatama peaks.

Ruuda sõnul sündis idee saate jaoks just valijatest. “Linn on poliitikute plakateid täis, aga hoov on valijate käes ja me tahtsime neid püünele tuua. Poliitikutega läks lihtsalt, aga valijate leidmine oli paras peavalu! See läks juba meeleheitlikuks. Kõige lihtsam oli leida Reformierakonna valijaid ja kõige raskem Keskerakonna valijaid,” avaldab ta.

“Meil on meeletult lahedad karakterid, nii et Lennarti töö kandis igati vilja! Isegi poliitikud jäid nende valijatega veel pärast vestlema ja kaks tükki sõitsid koos koju lausa. See, et see asi sündis, oli fantastiline ime!” kiidab Liina.

Vaata intervjuud videost!

“Võimule sinuga” on saade, mis jätab ukse taha erakonna reklaamid ning meediatreeningutel hoolikalt pähe õpitud jutupunktid. Selle asemel vaadatakse hoopis, kui hästi poliitik tunneb inimesi, täpsemalt oma valijaid ning vastupidi, kui palju valija tegelikult tunneb oma lemmik-erakonna poliitikuid.

“Võimule sinuga” võistlejateks on paarid, mille moodustavad poliitikud koos oma valijatega. Võidab paar, kes kogub kahepeale kõige rohkem punkte.

Poliitikutest on stuudios Helle-Moonika Helme, Lauri Läänemets, Johanna Maria Tõugu, Tõnis Mölder, Kristjan Vanaselja, Urmas Reinsalu, Hendrik Johannes Terras ja Jürgen Ligi. Üks on kindel – saates osalejad saavad pärast ehedaid kohtumisi üksteist palju paremini tundma kui varem.

„Võimule sinuga“ alustab TV3s täna kell 21.00!

Kommentaarid puuduvad