Stuudio Rahareede

toob teieni LHV

Tantsusaates teiseks jäänud Jüri Ratas: ma olen igal juhul võitja, sest saate eesmärk on täidetud!

Stuudio

Jüri ratas
Jüri Ratas ja abikaasa Karin Ratas. Foto: Kuvatõmmis videost

“Stuudio” saates käisid külas “Tantsud tähtedega” saates teise koha pälvinud Jüri Ratas ja tema abikaasa Karin Ratas. Millised on Jüri emotsioonid vahetult peale tantsusaadet ning kas ta kavatseb tantsimisega ka tulevikus jätkata?

Peale “Tantsud tähtedega” finaalsaadet peeti maha üks korralik järelpidu. “Ma kõigepealt soovin ühineda õnnitlustega Üllele ja Markole. Aga ma arvan, et see (pidu) kestis poole neljani või neljani (hommikul),” räägib Ratas. Ta lisab, et peale järelpidu oli ka raske uinuda, sest emotsioonid möllasid ning tegemist ei olnud ainult ühe saate, vaid terve teekonna lõpuga.

Finaalis oli Jürile kaasa elamas ka tema abikaasa Karin. “Suurepärane, millega nad hakkama said. Kui ilusad kavad ja kui palju nad on inimestele nende saadete jooksul meelelahutust pakkunud, kuni lõpuni välja. Ma olin iga kord ise saalis ja emotsioon oli ülev,” selgitab Karin Ratas.

Kuidas on Jüri Ratas meelelahutusmaailmas vastu võetud, millist tagasisidet on ta enda tantsudele saanud ning kas ta plaanib tantsimisega ka tulevikus jätkata, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad

Stuudio Rahareede

toob teieni LHV