Reklaam sulgub sekundi pärast

STUUDIO JÕULULOOS | Passion Games´i kinkekomplekt

stuudio jõululoos
Stuudio jõululoos — FOTO: TV3

Vastamine on lõppenud! Palju õnne Kairin Lõvi!
----
Stuudio ja TV3.ee jõululoosid jätkuvad, kaheteistkümnendaks loosiauhinnaks on sul võimalus võita midagi erilist, mis muudab sinu ja su kaaslase ühise aja veel veelgi erilisemaks.

Loosi läheb Passion Games´i poolt kinkekomplekt, mis sisalab Vaarika mängu, BePassionate intiimõli 75ml, lisa tegevuskaarte 20 tk.

  • Vaarika mäng - unikaalne eestimaine looming, imeline komplekt on alguse saanud Eesti mehe südamest, kes lõi selle esialgu vaid oma kallimale. Sõprade kiidusõnadest innustatuna leidis see mäng kiiresti tee niiöelda karpi ja muutus populaarseks intiimse elu ergutajana.
  • Sobib kõigile suhtefaasidele - olgu sul suhe alles alguses või olete koos läbinud aastaid – see mäng on kohandatud mõlemale. Loodud selleks, et pakkuda põnevust otse teie endi maailmast, ilma et peaksite otsima seda kuskilt mujalt.
  • Julgusta avatud suhtlemist - sageli jäävad intiimsed soovid väljendamata, kuid see mäng muudab selle lihtsaks ja lõbusaks. Edasta oma salasoovid mängukaartide kaudu ja katseta neid koos oma kallimaga, luues seeläbi lõputult erutavaid hetki.
  • Kohtinguõhtu täiesti uues valguses - see mäng viib teie kohtinguõhtu täiesti uuele tasandile. Avastage üksteist, laske valla liblikad kõhus ja pühendage aega ainult teineteisele. See on teie aeg, mis jääb igaveseks meelde!

Auhind, mida armastad - üllata oma kallimat Vaarika mängu ja BePassionate intiimõliga, mis on täiendatud lisa tegevuskaartidega. See komplekt toob ellu kirglikke hetki ja muudab teie suhte eriti eriliseks.

Sooduskoodiga STUUDIO saab detsembri lõpuni nende kodulehelt -15%

stuudio jõululoos
Passion Games

Alatest 1. detsembrist läheks lahti Stuudio jõululoos – igas Stuudio saates avaldatakse kingitus, mis loosi tuleb. Loosis osalemiseks tuleb külastada TV3.ee portaali ja avada vastava päeva loosiaken, sealt leiad kingituse info ja Stuudio saates esitatud küsimuse koos valik-vastustega. Vastata saab 24 h ja vastamine läheb lukku enne “Stuudio” saadet*.

Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosiauhind jagamisele. Võitja hõigatakse välja järgneva päeva Stuudio saates ning avaldatakse ka siin jõululoosi lehel. Nii lihtne ongi – iga uus päev, uus jõululoos ning jõuludeni välja.

Ole koos meiega, kui 19.30 TV3 “Stuudio” alustab!

Tule osale Stuudio jõululoosis ja võida Passion Games´i kinkekomplekt!

PS! Küsimusele vastuse leiad, kui vaatad "Stuudio" saadet!

Stuudio jõululoosi küsimus:

  • Vastamine on lõppenud!

Stuudio jõululoosi reeglid:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 16637030, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on Passion Games´i kinkekomplekt, mille paneb välja Merekaru MTÜ (Registrikood 80417599, Merekaru, Haldi küla, Hiiumaa 92042)

3. Kampaania Stuudio jõululoosid toimub ajavahemikus 1.12 – 22.12.2023

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on tingimustega nõustunud ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

5. Võitjad kuulutatakse välja vastava jõululoosi lehtedel alates 04.12.2023

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

7. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

8. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata [email protected]

*Reedel esitatud küsimused lähevad lukku laupäeviti kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad