Reklaam sulgub sekundi pärast

STUUDIO JÕULULOOS |Kiviõli Seikluskeskuse mäepiletid

stuudio jõululoos
Stuudio jõululoos — FOTO: TV3

Vastamine on lõppenud! Palju õnne Raivo Nugis!

Oleme jõudnud lõpusirgele, sel korral on võimalik võita pääse Eesti idapoolseimasse suusaparadiisi - Kiviõli Seikluskeskusesse. Loosime välja mäepileti ja varustuse terveks päevaks neljale õnnelikule võitjale.

Kuigi Kiviõli Seikluskeskus asub Eesti idanurgas on talvised elamused nii Tallinast kui Tartust sõites ainult 1,5 tunni kaugusel. Kui oled jõudnud mäe tippu ja näed Soome lahte ja virmalisi, siis tead, et oled jõudnud kohale.

Kiviõli suusakeskuses jagub nõlvasid igale maitsele. Algajad saavad oma esimesi sõidukogemusi kahel õppenõlval, mis on varustatud linttõstukiga. Edasijõudnud saavad lustida neljal 400-700 meetri pikkustel erineva raskusastmega nõlvadel. Põnevuse otsijatele ja trikitajatele on park obstaaklitega ning lumekrossirada.

Mis saab siis, kui mitte kunagi pole veel mäesuusa või lumelauaga sõitnud? Seda suurem rõõm, sest meie koolitajad jagavad heal meelel oma kogemusi ja näpunäiteid. Koolitusele on oodatud kõik, olenemata vanusest ja eelnevast oskusest. Kõik me ju oskame kõndida ja käsi liigutada, seega on eeldused juba loodud, et mäesuuskadega mööda nõlva ükspäev vabalt alla sõita. Iga väikene edusamm viib lähemale unistusele- sõita ühel päeval mäest alla enda üle uhkust tundes.

Ka varustuse pärast ei pea pead valutama, kuna kohapeal on suur valik mäesuuski, lumelaudu, saapaid, kiivreid ja prille, mida on võimalik rentida. Erinevad suurused ja värvid, ikka selleks, et igaüks leiaks endale sobiva.

Kohviku panoraamvaade lumistele nõlvadele lausa kutsub vahepeal tuppa jalgu puhkama. Hill Cafe buffee valikust leiab nii Eesti kui ka Aasia köögi maitseid. Igaüks saab endale tõsta just seda mis teda isutab ja täpselt nii palju kui soovib, kuna arveldamine käib kaalu alusel. Külastajate lemmikute TOP3: magushapu kana, nuudlid juurviljadega ja kaneelisaiake.

stuudio jõululoos
Seikluskeskus.ee — FOTO: Kiviõli seikluskeskus

Alatest 1. detsembrist läheks lahti Stuudio jõululoos – igas Stuudio saates avaldatakse kingitus, mis loosi tuleb. Loosis osalemiseks tuleb külastada TV3.ee portaali ja avada vastava päeva loosiaken, sealt leiad kingituse info ja Stuudio saates esitatud küsimuse koos valik-vastustega. Vastata saab 24 h ja vastamine läheb lukku enne “Stuudio” saadet*.

Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosiauhind jagamisele. Võitja hõigatakse välja järgneva päeva Stuudio saates ning avaldatakse ka siin jõululoosi lehel. Nii lihtne ongi – iga uus päev, uus jõululoos ning jõuludeni välja.

Ole koos meiega, kui 19.30 TV3 “Stuudio” alustab!

Tule osale Stuudio jõululoosis ja võida Kiviõli Seikluskeskus mäepilet!

PS! Küsimusele vastuse leiad, kui vaatad "Stuudio" saadet!

Stuudio jõululoosi küsimus:

  • Vastamine on lõppenud!

Stuudio jõululoosi reeglid:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 16637030, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on Kiviõli Seikluskeskuse mäepiletid, mille paneb välja Bris Teenused OÜ (Registrikood 90003551, Mäepealse tee 1, Kiviõli linn, 43125 Lüganuse vald, Ida-Viru maakond)

3. Kampaania Stuudio jõululoosid toimub ajavahemikus 1.12 – 22.12.2023

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on tingimustega nõustunud ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

5. Võitjad kuulutatakse välja vastava jõululoosi lehtedel alates 04.12.2023

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

7. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

8. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata [email protected]

*Reedel esitatud küsimused lähevad lukku laupäeviti kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad