Reklaam sulgub sekundi pärast

STUUDIO JÕULULOOS | Kalev Spa majutuspakett “Turist oma kodulinnas” kahele!

stuudio jõululoos
Stuudio jõululoos — FOTO: TV3

Vastamine on lõppenud! Palju õnne Terje Teer!
---
Järjest kasvavad hanged ja näpistav külm ei suuda meid peatada, sest toome endiselt jõuluootust otse teie südamesse, jätkates koos Stuudio ja TV3.ee portaali rõõmsate jõululoosidega! Kuuendaks auhinnaks on midagi erakordselt erilist – Kalev Spa kingib välja kinkekaardi majutuspaketile "Turist oma kodulinnas".

Kujutage ette, et ujute Tallinna suurimas 50.meetrises basseinis, kus treenivad ka Eesti tippujujad Eneli Jefimova ja Kregor Zirk ja magate mugavas hotelli toas, mille aknast avaneb imeline vaade lumisele Tallinna Vanalinnale.

Kalev Spa veekeskus pakub sauna- ja veemõnusid igas vanuses ning erinevate eelistustega külastajale. Teid ootavad liutorud, suur lõõgastusala – ringvoolubassein, erinevate atraktsioonidega suur lõõgastusbassein ning väikelaste bassein. Saunasõprade kasutada on erinevad saunad ning täiskasvanud saavad nautida Sauna-Oaas (18+) lõõgastusala, kus Sind ootavad eriilmelised basseinid ning keha ja vaimu tasakaalustav saunamaailm koos Eestis ainulaadse Troopilise Oaasiga, mis on kui rännak lopsakasse vihmametsa.

Kalev Spa 4* hotellis on ka mitmekesiseid heaoluteenuseid pakkuv salong Ilu & Tervis kust leiab põhjaliku valiku hoolitsusi. Spaamõnusid saavad nautida ka lapsed, pakume lastele mõeldud klassikalist massaaži ja rikastavat niisutust, puhates just nagu emme ja issi!

Kalev Spa on suurepärane peatumispaik kõikidele spordisõpradele, sest siin asub avar ja hästi varustatud spordiklubi, kus on võimalik tegeleda treeningutega iseseisvalt või osaleda erinevates rühmatreeningutes nii spordisaalis kui vees.

Otse loomulikult ei saa mööda ka heast ning tervislikust toidust! Kalev Spa restoranis Allee saad nautida hõrgutavat Euroopa kööki, millel juures Eesti maitsete hõrk puudutus. Menüüst leiab endale meelepärase roa igas stiilis toituja, omnivoorist veganini! Tööpäevadel, vahemikus 12.00-15.00 ootavad teid maitsvad lõunapakkumised.

Mitmekülgsete võimalustega 4**** spaahotell sobib ühtviisi hästi puhkamiseks paaridele, sõpruskondadele, lastega peredele; nii üksikreisijatele kui ka äripeatuseks.

Kalev Spa majutuspaket „Turist oma kodulinnas“ sisaldab:

  • Majutust kahele hubases hotellitoas
  • Veekeskuse (50m bassein ja lõõgastusala) ja jõusaali piiramatut kasutust
  • Rikkalikku hommikusööki avaras Allee restoranis
  • Sauna-Oaasi( 18+ ala) kasutust kahele

Kõik teised toredad lõõgastavad kingiideed jõuluvana kotti leiad Kalev Spa e-poest Kalevspa.ee

stuudio jõululoos
Kalev Spa
stuudio jõululoos
Kalev Spa

Alatest 1. detsembrist läheks lahti Stuudio jõululoos – igas Stuudio saates avaldatakse kingitus, mis loosi tuleb. Loosis osalemiseks tuleb külastada TV3.ee portaali ja avada vastava päeva loosiaken, sealt leiad kingituse info ja Stuudio saates esitatud küsimuse koos valik-vastustega. Vastata saab 24 h ja vastamine läheb lukku enne “Stuudio” saadet*.

Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosiauhind jagamisele. Võitja hõigatakse välja järgneva päeva Stuudio saates ning avaldatakse ka siin jõululoosi lehel. Nii lihtne ongi – iga uus päev, uus jõululoos ning jõuludeni välja.

Ole koos meiega, kui 19.30 TV3 “Stuudio” alustab!

Tule osale Stuudio jõululoosis ja võida Kalev Spa majutuspakett "Turist oma kodulinnas" kahele

Stuudio jõululoosi küsimus:

  • Vastamine on lõppenud!

Stuudio jõululoosi reeglid:

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 16637030, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on Kalev Spa majutuspakett "Turist oma kodulinnas" kahele, mille paneb välja OÜ Kalevi Veekeskus (Registrikood 11053554, Aia 18, 10111, Tallinn, Eesti)

3. Kampaania Stuudio jõululoosid toimub ajavahemikus 1.12 – 22.12.2023

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on tingimustega nõustunud ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

5. Võitjad kuulutatakse välja vastava jõululoosi lehtedel alates 04.12.2023

Võitjaga võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

7. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

8. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata [email protected]

*Reedel esitatud küsimused lähevad lukku laupäeviti kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad