Marko Lõhmus jäi koos perega India ookeanil merehätta: mitte midagi ei olnud näha!

Marko Lõhmus
Marko Lõhmus — FOTO: kuvatõmmis

“Stuudio” saatejuht Marko Lõhmus puhkab jätkuvalt eksootilisel Taimaal ning jagab ka kõigi vaatajatega kohapealt muljeid.

Marko käis koos perekonnaga merel ja selleks kasutati üht populaarseimat sõiduvahendit, milleks on long-tail ehk Tai paat. Sellest kujunes aga seiklus omaette. “Me käisime saare peal ära ja siis järsku long-tail läks katki! Keset ookeani! Mitte midagi ei olnud ja vaid mõned saared paistsid kuskilt, paat seisis. Siis tuli uus long-tail, kus istus kaks Hiina turisti ja siis sellega meid päästeti merelt ära,” räägib Lõhmus.

Taimaa on äärmiselt populaarne eestlaste seas, ent paratamatult ka kauge ning paljude jaoks tundmatu riik. Sellisel juhul on jube hea, kui leidub mõni eestlane, kes teab Tai kultuurist ja eluolust rohkem ning Markol on selleks hea sõber Urmas. Mis siis on need peamised küsimused, mida eestlased teada tahavad? “Kuidas teil ilm on? Palju parkimine maksab? Millise puu otsas ananass kasvab? On tulnud lahendada ka erinevaid probleeme ja käia haiglas, Tais juhtub. Aga kõik probleemid lahenevad,” avaldab ta.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad