Stuudio Rahareede

toob teieni LHV

Lõbus intervjuu! Katri Teller puhkes Kristjan Jõekalda ülestunnistuse peale ohjeldamatult naerma

Kristjan Jõekalda käis
Kristjan Jõekalda käis "Stuudio" saates — FOTO: kuvatõmmis

Eile õhtul käis “Stuudio” saates külas armastatud telemees Kristjan Jõekalda, et rääkida lähemalt oma katsetustest Instagramis ja enda loodud lauamängust.

Möödunud aastal infarktiga haiglasse viidud Jõekalda tõdeb, et kuigi ta arvas, et peale sellist pauku on tema elu jäädavalt muutnud, siis paraku hiilisid mõned pahed siiski tagasi. “Ma arvasin, et väga lihtne on, kui ma esimese kahe kuuga neist lahti sain. Jõle lihtne ja väga kergelt käis see kuidagi. Siis ma sain aru, et mitte keegi teine ei saa sulle öelda, et ole korralik ja käitu korralikult, kui sa ise selle peale ei tule,” avaldab Jõekalda.

Kuigi telemees on tänaseni suitsuvaba, siis liikumine ja kõndimas käimine valmistab talle raskusi ning ka veiniklaasid kipuvad ikka aegajalt näppu jääma. “Hakkasin otsast peale hambad ristis. Nüüd mulle jõudis kohale, et ma pean ise tegema, mitte see, et söödetakse sisse rohtusid ja sa tunned ennast paremini,” tõdeb Jõekalda.

Esimesel novembril tegi Kristjan endale Instagrami konto, mis sai alguse Jaagup Kreemi utsitamisest. “Ma olen nii mitu korda sellega vastu pükse saanud! Kõigepealt ma sain vastu näppe sellega, et ma hakkasin jälgima nappides rõivastes neidude lehekülgi. Siis kirjutati, et pereisal pole see sugugi mitte viisakas ja siis ma sain aru, et see pole lubatud. Kustutasin need ära ja ei jälgi enam,” avaldab Kristjan, mille peale saatejuht Katri Teller naerma puhkes.

Lisaks avaldas Kristjan, et ühtegi rahalist pakkumist ta vastu pole võtnud ja rääkis ka lähemalt, miks võtavad inimesed sotsiaalmeedias tema terviseks. 

Vaata lõbusat intervjuud videost!

Kommentaarid puuduvad

Stuudio Rahareede

toob teieni LHV