Reklaam sulgub sekundi pärast

LHV ekspert julgustab kõiki kiirelt investeerimisega alustama: õige aeg oli eile!

Investeerimine on jõukohane kõigile
Investeerimine on jõukohane kõigile — FOTO: 123rf

"Stuudio" saates käis taaskord külas LHV vanemmaakler Nelli Janson, kes kordas üle iga algaja investori põhitõed.

Janson rõhutab, et investeerimisega tuleks alustada juba nüüd ja täna. "Õige aeg oli eile, täna on viimane aeg. Miks, sellele võiks leida igaüks oma eesmärgi, aga üldine vastus võiks olla oma tuleviku parandamiseks. Seal on nii palju eesmärke, mida selle raha kontekstis võiks sõnastada. See pole juba ammu enam reegel, et sa peaksid kuidagi olema seotud rahanduse või majandusega," ütleb ta. "Investeerimine on jõukohane absoluutselt kõigile!"

Jansoni sõnul on teine ja kolmas pensionisammas kõige lihtsamaks viisiks, et investeerimisega alustada. "Järgmine valik võiks kindlasti olla kasvukonto. Selle kontseptsioon on paljudele tuttavaks saanud, see on ka väga hea valik alustajale. Miks ka mitte üksikaktsiad?" loetleb ta.

Mis on need põhitõed, mida iga investeerimisega tegelev inimene siis võiks silmas pidada? Jansoni sõnul tuleb oma rahaasjad korda saada, sest kui kuludest-tuludest ülevaade puudub, ei anna midagi teha. "Ei tohi end ka teistega võrrelda, vaid oma eilse minaga. Ole regulaarne ja järjekindel, ära tee sellest lühiajalist projekti. Kogu teadmisi enne ja selle vältel. Kasva koos oma portfelliga

Vaata intervjuud videost!

Astu samm ka investeerimisele lähemale! Loosi läheb taas 100 eurot krediiti kasvukontole investeerimisega alustamiseks.

Kommentaarid puuduvad