Kuulsused kogunesid golfirajale! Teet Margna: tuleb mõelda elumuutuse peale…

Stuudio

Mõned päevad tagasi toimus juba 14. aastat järjest TV3 Open golfiturniir. Golfirajale olid leidnud tee mitmed tuntud näod, nende hulgas ka armastatud saatejuht ja telenägu Teet Margna. “Stuudio” saade käis spordisõpradega kohapeal vestlemas ning selgus, et Margna sooviks teha ühe olulise elumuutuse!

Kas tõesti veedab Teet kõik pühapäevad TV3 eetris ning muul ajal võib teda leida golfirajalt? “Kui see nii oleks, siis ma mängiks palju paremini,” sõnab Margna.

“Tuleb mõelda elumuutuse peale, veeta rohkem aega värskes õhus. TV3 on korraldanud ägeda, sotsiaalse ja vahva ürituse. Näeb sõpru ja kolleege. Nendega saab rääkida juttu ja on ilus ilm ning vahepeal tuleb seda palli augu poole lüüa,” selgitab Margna võistluspäeva jooksul tekkinud muljeid.

“Minu jaoks on Eestimaa suvi selline, et mina ei raatsi siit kuhugi suvekuudel minna. Reisige mööda Eestit ja nautige suve,” lisab ta.

Vaata päises olevast videost, millised kodumaised staarid olid veel leidnud tee golfiväljakule ning milline tuntud laulja võitis eriauhinnana luksusliku golfipuhkuse!

Kommentaarid puuduvad